• Читали, пізнавали, насолоджувалися

  Читали, пізнавали, насолоджувалися Читали, пізнавали, насолоджувалися Читали, пізнавали, насолоджувалися Читали, пізнавали, насолоджувалися Читали, пізнавали, насолоджувалися

  Вісімнадцять років поспіль 30 вересня, у день великомучениць Любові, Надії, Віри і матері їхньої Софії, бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек.

  Бібліотека – храм добра і знань, до якого приходять ледь навчившись читати. Працівники бібліотек докладають багато зусиль, уміння, винахідливості, щоб для читачів книгозбірня стала рідною домівкою.

  З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек працівники бібліотеки-філіалу №6 провели цикл заходів. Напередодні свята товаришувати з книгою вчилися гамірні непосиди, малята груп «Слоненятко» та «Волошка» ДНЗ №8, для яких була проведена бібліотечна мозаїка «Бібліотека – книжкова країна, з радістю читає тут кожна дитина» та літературні розваги «У бібліотечному саду книгу я собі знайду». Бібліотекарі залюбки знайомили дітей з таємницями книжкового світу, проводили вікторинки-цікавинки, читали віршовані загадки, а малеча допитливо розглядала палітурки дитячих журналів і жваво спілкувалася.

  Увазі гуртківців «Чарівного пензлика» була запропонована мистецька година «Бібліотека дитячих мрій». В цей день частинку своєї мрії юні художники відтворили у читальній залі, намалювавши квіткові орнаменти в стилі петриківського розпису. А один із куточків читальні перетворився на малу виставкову залу, завдячуючи виставці «Бібліотеці в подарунок, малювали ми малюнок».

  Протягом тижня читачі-діти мали можливість насолоджуватися книжковою виставкою-інсталяцією «Видавництво Старого Лева», на якій були представлені нові книги видавництва. Великий іграшковий лев пропонував дітлахам поринути у світ книг Львівського видавництва.

  День відкритих дверей «Потяг наш летить крізь час, на бібліотечне свято збирає вас» відбувся 30 вересня. В цей день до бібліотеки завітала група «Пізнайко» (вихователі Вікторія Царенко та Наталія Бурківська) ДНЗ №8 та учні 1-А класу БЗШ №23 (вчитель Наталія Гладка). Бібліотекарі ознайомили дітей з історією книги, розповіли про її значення у житті людей та подорожували разом із героями книг у казкові країни. Діти, в свою чергу, читали вірші про книгу, бібліотеку та її чарівників – бібліотекарів. Традиційний бібліотечний пиріг став родзинкою зустрічі.

  «Приходьте друзі на гостину, в бібліотеки іменини» – таку назву мало чергове засідання клубу «Фітовітальня». У цей день зібралися справжні друзі бібліотеки та поціновувачі книги. Вони не тільки дізналися про новинки літератури, а й привітали бібліотекарів зі святом. Іменинний торт спекла Ольга Грищенко. До речі, усі, хто в день бібліотек переступив поріг нашої книгозбірні, мав можливість поласувати кулінарним шедевром читачки.

   

  Надія Гаврилова, завідуюча бібліотекою №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше