• Дякуємо за свято

  Дякуємо за свято Дякуємо за свято Дякуємо за свято Дякуємо за свято

   

  В переддень Всеукраїнського дня бібліотек члени клубу "Водограй” влаштували справжнє свято для працівників центральної книгозбірні міста.

  Ведучі заходу Лариса Ястребова і Галина Надводнюк сердечно привітали бібліотекарів, побажали їм багато гарних нових книг, щедрих спонсорів і вдячних читачів.

  Про бібліотеки світу найдавніші, найбільші за розмірами і найдивовижніші за архітектурою розповіли Світлана Шутенко, Людмила Свіщова, Олена Синельникова, Зоя Турляк, Валентина Котенко і Єфросинія Король. А Тетяна Качанова, провідний бібліограф, підготувала віодеопрезентацію цих бібліотек.

  Раїса Григоренко, директор міської централізованої бібліотечної системи, розповіла про книжкові храми міста. Привітала зі святом колег і читачів. Людмила Чупак, завідуюча центральною книгозбірнею, − про створення бібліотеки, її цікаву історію та сучасне життя, за допомогою слайдів розповіла про кожного працівника бібліотеки.

  Багато теплих слів в цей день почули бібліотекарі від "водограєвців”. Тетяна Троцька присвятила їм власний вірш. Антоніна Васікова і Лідія Савченко дуетом заспівали українську народну пісню. А Іван Кириченко розсмішив гуморесками.

  Розчулила душі присутніх і учениця гімназії №2 Настя Шліхтун ліричним і надзвичайно ніжним виконанням романсів.

  Не обійшлося і без сюрпризів − наші колежанки Ольга Соломаніна і Тетяна Прищепенко в стилізованих костюмах майстерно виконали пісню на слова Ліни Костенко "Поїзд із Варшави” під акомпанімент Маргарити Зубкової.

  Свято вдалося на славу − щире і задушевне.

  Ми, бібліотекарі, вдячні членам "Водограю” за привітання, гарні побажання і за те, що вони люблять нашу бібліотеку, беруть активну участь у бібліотечних заходах. Ми ще раз переконалися, що бібліотекарі і читачі це одна велика дружна родина.

   

  Людмила Чупак, завідуюча ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше