• Гість «Фортуни» Володимир Дідківський

  Гість «Фортуни» Володимир Дідківський Гість «Фортуни» Володимир Дідківський Гість «Фортуни» Володимир Дідківський Гість «Фортуни» Володимир Дідківський

   

  27 вересня на засідання клубу любителів книги «Фортуна» Центральної міської бібліотеки був запрошений наш земляк, поет, літературознавець, член Національної спілки письменників України, лауреат міської літературно-мистецької премії імені І.С.Нечуя-Левицького Володимир Дідківський, який невдовзі відзначатиме свій 60-річний ювілей.

  Завідуюча бібліотекою Людмила Чупак розповіла про творчий доробок автора, відмітивши, що Володимир Іванович почав писати вірші ще в школі, видав шість гумористичних збірок, прекрасну книжечку інтимної лірики «Замріяна голубінь», посібникдля вчителів і поетів-початківців «Секрети поетичного слова» та дві брошури про творчу діяльність Петра Розвозчика і Анатолія Кульчицького.

  Пан Дідківський розповів про свої творчі проекти, прочитав ще не видані сатиричні вірші та гуморески із збірочок «Ярмо», «Всім по шматочку», «Дзвін», «Лісова гімназія», «Аби не гірше» та «Став учитель депутатом», які книголюби прослухали із великим задоволенням.

  Спілкування з автором продовжилося за чаюванням. Письменник охоче відповів на всі запитання. Книгомани зворушливо читали інтимну поезію автора та зацікавлено роздивлялися книги ювіляра, представлені на книжковій виставці «Письменники рідного краю».

   

  Ніна Сорокун,голова клубу «Фортуна».

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше