• День дублера «Дивовижна професія»

  День дублера «Дивовижна професія» День дублера «Дивовижна професія» День дублера «Дивовижна професія» День дублера «Дивовижна професія» День дублера «Дивовижна професія»

  26 вересня 2016 року центральна бібліотека для дітей відкрила "секретні” кімнати та потаємні куточки для своїх користувачів. З нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек, який відзначається 30 вересня, у книгозбірні відбувся День дублера.

  Аліна Кириченко, Саміра Карімова, Ліза Гоц і Яніна Пелих, розпочавши свій читацький шлях ще молодшими школярами та беручи активну участь у багатьох масових заходах, цього дня познайомилися з особливостями професії бібліотекаря. На думку юних дублерів, креативність, ввічливість, чуйність і доброта – головні якості, якими повинен володіти сучасний бібліотекар поряд з професійними навичками та відмінним знанням літератури.

  Для дівчат це був особливий, хвилюючий день. Юні бібліотекарі дуже відповідально поставилися до своїх обов’язків, спробували себе в різних видах діяльності. Школярки обслуговували читачів, заповнювали облікові форми, вчилися розставляти літературу на книжкових полицях, впевнено рекомендували одноліткам цікаві книги та періодичні видання, відчуваючи себе справжніми господинями за бібліотечної кафедрою. Поруч з кожним дублером знаходився бібліотекар-консультант.

  Ті, хто прийшов цього дня до бібліотеки, були приємно здивовані, побачивши за бібліотечно. кафедрою підлітків.

  Наприкінці дня юні бібліотекарі зібралися за круглим столом, щоб обговорити події дня і поділитися враженнями.

  Напередодні чудового свята, Всеукраїнського дня бібліотек, ключовою темою для обговорення стали радощі та складнощі роботи бібліотекаря – однієї з найдавніших професій. Помічники-ентузіасти виявили бажання взяти участь у Дні дублера наступного року. Сподіваємося, що ця акція залишиться в пам’яті багатьох юних «героїв дня» та вплине на майбутній вибір професії.  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше