• Їх пам’ятає українська земля

  Їх пам’ятає українська земля


  Одним із головних театрів військових дій Другої світової війни була українська земля. Близько семи мільйонів українців воювали на різних фронтах, половина з них сплатила ціною власного життя за свободу і майбутнє прийдешніх поколінь.

  В історію увійшли такі масштабні операції, як звільнення Донбасу, Закарпаття і Києва, битва за Дніпро, стратегічні наступальні Корсунь-Шевченківська, Кримська, Львівсько-Сандомирська, Яссо-Кишинівська операції.

  Але був ще один фронт Перемоги − партизансько-підпільна боротьба на окупованій агресорами території України. Народні месники знищували нацистів, їхню бойову техніку, пускали під укіс ворожі ешелони.

  Подвиги партизан і підпільників в День партизанської слави вшанували в Центральній міській бібліотеці. Читачка і координатор клубу "Водограй” Валентина Котенко розповіла про партизансько-підпільниїх рух в Україні в роки Другої світової війни. Працівник бібліотеки Маргарита Зубкова провела учасників свята, членів клубу "Водограй”, партизанськими стежками Білоцерківщини.

  Вірші безстрашного поета-партизана Платона Воронька і лідера групи "Піккардійська терція” Ярослава Нудика прочитали бібліотекарі Валентина Шевчук і Ольга Соломаніна. Тетяна Качанова порадувала присутніх демонстрацією відеокліпів пісень Другої світової. "Водограєвці” Лідія Савченко і Антоніна Васікова розчулили слухачів зворушливим виконанням партизанської пісні "Там, під Львівським замком”.

  Людмила Чупак, завідуюча ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше