• Тетяна Чупис «Про все з любов’ю» Тетяна Чупис «Про все з любов’ю» Тетяна Чупис «Про все з любов’ю»

  22 вересня у виставковій залі при бібліотеці-філії №8 відбулося відкриття першої персональної виставки картин молодої художниці Тетяни Чупис «Про все з любов’ю». Постійні відвідувачі зали, не раз чули це ім’я, а ті люди, які прийшли вперше, були приємно здивовані красою картин.

   
  А почалося все з дитинства, з великої любові до малювання. Ця любов привела маленьку Тетянку до школи мистецтв №4. Професію художника-дизайнера здобула в інституті прикладного мистецтва ім. М.Бойчука. Тетяна дуже працьовита і цілеспрямована. Крім живопису займається дизайном інтер’єру, розписом. У виставковій діяльності бере участь з 2011 року,  стала переможницею міських виставок-конкурсів картин "Квіти серед квітів” та "Місто на Росі”.
   
  Тетяна любить життя у всіх його появах і знаходиться у постійному творчому пошуку, мабуть, саме тому свою першу персональну виставку назвала «Про все з любов’ю». Але вподобання змінюються, майстерність художника відшліфовується з кожним помахом пензля, тому і наступні виставки, скоріше за все, будуть зовсім іншими. Те, що вони будуть ніхто не сумнівається.
   
  Виставка триватиме до 5 жовтня. Тож глядачів і поціновувачів своїх ще знайде. Бажаємо Тетяні подальших творчих успіхів і натхнення!

                                      Любов Михайлюк  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше