• Лірична драма Івана Франка

  Лірична драма Івана Франка

   

  2016 рік в Україні проголошено Роком Івана Франка, національного генія, великого патріота, видатного письменника. Кожен його твір пронизаний любов’ю до України, до трудового народу, вболіванням за його долю. Іван Франко був поетом-борцем і в той же час − неперевершеним поетом-ліриком.

  Поету-лірику працівники Центральної бібліотеки присвятили вечір поезії "Тричі йому являлася любов”. Вони розповіли про кохання поета до Ольги Рошкевич, Юзефи Дзвонковської, Целіни Журовської і Ольги Хоружинської, яка потім стала його дружиною.

  Під впливом особистих переживань і почуттів до цих жінок

  з-під пера поета вийшла неперевершена низка любовної лірики, славнозвісна лірична драма "Зів’яле листя” − легкі, ніжні вірші, з широкою гамою почуттів і розуміння душі людської.

  Хвилюючі рядки цих поезій прочитали бібліотекарі Валентина Шевчук, Тетяна Черненко, Наталія Біляєва. А Тетяна Качанова підготувала відеоряд з кліпами пісень на вірші Івана Яковича у виконанні сучасних співаків.

  Розчулені до сліз високою поезією присутні на заході члени клубу "Водограй”, зацікавлено роздивлялися книги, представлені на виставці "Великий син великого народу”.

   

  Людмила Чупак, завідуюча ЦБ.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше