• Туристичні родзинки України

  Туристичні родзинки України

   

  25 років тому Україна стала незалежною, але у напрямку відродження національної культури та історії працювати доведеться ще багато часу. Не знаючи і не пам’ятаючи своєї історії, забуваючи про минуле, ми втрачаємо свою духовність.

  Наша Україна настільки красива, різноманітна, що не може не хвилювати, дивувати і захоплювати. Для чого їхати в далеке зарубіжжя, якщо ось тут, поруч, така краса і неповторність. Не всі, на жаль, можуть подорожувати, особливо люди старшого віку, а як же хочеться побачити і дізнатися щось новеньке.

  Для членів клубу «Чарівна мить» Академії пенсіонерів та читачів філіалу №10 бібліотекарі підготували відеоподорож містами, які вийшли у фінал Всеукраїнської акції «7 чудес України: міста та містечка».

  Величний Миколаївський собор, один з трьохсот історичних будівель Ніжина; славетна Диканька з її гоголівськими героями та Кочубеївськими дубами; цікаві пам’ятники Бердянська, яких і не перерахувати (наприклад, пам’ятник слюсарю дяді Васі); прекрасне місто Хуст у Карпатах з унікальною Долиною нарцисів; маленьке містечко Жовква, яке за кількістю пам’яток посідає одне з перших місць Львівщини… Бібліотекар Альона Сушкевич із захопленням розповідала присутнім про ці цікаві куточки України.

  Не забули присутні і про рідну Білу Церкву, яка також ввійшла до команди фіналістів. Всі міста заслуговують на визнання, та ми бажаємо Перемоги древньому Юр’їву.

   

   

  Ганна Нагорна, зав. філіалом №10.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше