• Ми всі господарі природи, тож, бережімо її…

  Ми всі господарі природи, тож, бережімо її… Ми всі господарі природи, тож, бережімо її… Ми всі господарі природи, тож, бережімо її… Ми всі господарі природи, тож, бережімо її… Ми всі господарі природи, тож, бережімо її…


  Мабуть, не знайдеться в світі людини, яка б не любила природу. Одні милуються барвами осіннього лісу, інші обожнюють високі гори та бурхливі ріки, а хтось у захваті від простору степу.

  Однією з найбільших проблем сучасності є взаємодія людини з природою. Ніякі блага цивілізації не замінять нам чистого повітря, прозорих водоймищ, вільних від шкідливих домішок продуктів харчування та води.

  Для кожного з нас слово "природа” пов’язане насамперед із пейзажем рідного краю. На все життя ці краєвиди закарбовуються в пам’яті, серці, душі незабутніми спогадами.

  6 вересня працівники Центральної міської бібліотеки запропонували відвідувачам парку культури ім. Т.Г. Шевченка взяти участь у екологічних роздумах "Збережемо світ, в якому живемо”. Потрібно відзначити, що жителі міста не залишились байдужими до проблеми охорони довкілля. Бібліотекарі підготували цікаву виставку книг і періодичних видань "Дива і таємниці природи-чарівниці”. Тих, хто любить відпочивати на природі, зацікавили книги Педченка "Дендропарк "Олександрія”, "Все про річку Рось і Надросся”.

  Тим, хто хоче бути здоровим і подолати всі недуги бібліотека запропонувала журнали "Будьмо здорові”, "Твое здоровье”, газети "Здоров’я і довголіття”, "Здоровый образ жизни”.

  Людина буде здоровою, зробить своє життя щасливішим, якщо кожного дня буде споживати те, що дарує їй природа. Учасники заходу не тільки знайомилися з корисними порадами на сторінках книг "Исцеляющие продукты”, "Здоровье на вашем столе”, журналів "Дім. Сад. Город”, "Огородник”, газети "Добрий господар”, але і куштували екологічно чисті овочі та фрукти, вирощені працівниками бібліотеки.

  Усі відвідувачі заходу погодилися з тим, що сьогодні мало любити природу і милуватися її красою. Ввійти в природу другом, бути її добрим господарем – ось наше завдання.

   

  Нінель Авраменко, головний бібліограф ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше