• У центральній бібліотеці презентували нову книгу Олександра Виговського

  У центральній бібліотеці презентували нову книгу Олександра Виговського У центральній бібліотеці презентували нову книгу Олександра Виговського У центральній бібліотеці презентували нову книгу Олександра Виговського У центральній бібліотеці презентували нову книгу Олександра Виговського У центральній бібліотеці презентували нову книгу Олександра Виговського

  1 вересня у читальній залі центральної міської бібліотеки відбулася гарна подія у літературному житті Білої Церкви, адже новий художній твір на суд читачів представив відомий не лише на Київщині, а й за межами України – Олександр Виговський. «Єврокаратель» – дев’ята книга автора. Книга вийшла напередодні Дня незалежності України і Олександр Виговський не зрадив собі, адже літературна оповідь у ній відбувається на тлі широкого панорамного сучасного буття України і українського світу, який небайдужий кожному свідомому громадянину нашої держави.

  Ведуча презентації Тетяна Біла зазначила, що сьогодні війна на Сході України стала складовою економіки: це і тендерні процеси, і контрабанда, і заручники, і корупційні схеми. Люди, бійці стали товаром, а війна – джерелом отримання прибутків. Тому, книга О.Виговського «Єврокаратель» сприймається як політичний трилер, а її герої – це солдати удачі, це – воїни гієни вогненної. І читач зрозуміє, а хто має мудрість, ще й задумається, проаналізує і зрозуміє, що доки це буде вигідно владноможцям, доти буде й АТО.

  На заході були присутні читачі, поціновувачі творчості літератора, журналісти, друзі автора, бібліотекарі…

  Своїми враженнями від книги ділилися працівники бібліотек міста: бібліотекар філіалу №8 Майя Боженко, провідний бібліотекар центральної бібліотеки Тетяна Черненко, завідуюча бібліотекою-філіалом №3 Ксенія Гнуда, завідуюча центральною бібліотекою Людмила Чупак, завідуюча бібліотекою-філіалом №9 Катерина Волинець, завідуюча відділом комплектування та обробки літератури Тетяна Ніконенко та наголошували, що роман актуальний, змушує змислитися, спонукає до роздумів і книга буде цікава читачам.

  Привітали автора депутат обласної ради від політичної партії ВО «Свобода» В’ячеслав Хмельницький, який сприяв виходу книги та близький друг, журналіст, літературний критик Володимир Баняс.

  Із словами вітання до Олександра Виговського звернулися журналіст та волонтер Костянтин Климчук, письменниця Таїна Братченко, літераторка Олена Мартузаєва.

  Вітаючи автора з виходом нової книги, директор Білоцерківської міської ЦБС Раїса Григоренко зауважила, що Олександр завжди бажаний гість у наших книгозбірнях та подякувала за подаровані бібліотекам книги.

  Усі присутні мали змогу придбати книгу «Єврокаратель» з автографом автора. А оскільки Олександр Виговський займається благодійністю, то кошти – 1905 гривень, вилучені від продажу книги, він передав воїнам АТО.

   

     Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше