• «На щастя, Вкраїно, надій не втрачай». Андрій Гудима

  «На щастя, Вкраїно, надій не втрачай». Андрій Гудима «На щастя, Вкраїно, надій не втрачай». Андрій Гудима «На щастя, Вкраїно, надій не втрачай». Андрій Гудима «На щастя, Вкраїно, надій не втрачай». Андрій Гудима

  1 вересня веселий шкільний дзвоник запросив учнів до Країни знань. Несміливі першокласники і горді випускники після урочистої лінійки прийшли на перший урок у навчальному році, який був присвячений 25-й річниці Незалежності України.

  До учнів 10-А класу БЗШ №5 (класний керівник Яковенко Лариса Михайлівна) на урок «Вкраїні бути», який пройшов у бібліотеці-філіалі №10, завітав член НСПУ, почесний громадянин Білої Церкви, лауреат багатьох літературних премій Андрій Дмитрович Гудима.

  Наша держава, її незалежність народжувалися з крові і вогню, адже «…Україна бралась «гомоніть» По двічі-тричі в кожному столітті».

  Ми повинні знати та пам’ятати свою історію, але не маємо права жити сьогоднішнім днем. Адже за нами стоять діти – майбутнє України. Ці слова Андрій Дмитрович адресував усім, від кого залежить майбутнє нашого народу.

  «Де гордість наша – вічності основа?

  Ми в Україні будемо чи ні?»

  Діти уважно і зацікавлено слухали про отамана Муху, Устима Кармелюка, Івана Мазепу, Богдана Хмельницького, які у різні часи «гомоніли» для України і є героями книг нашого шанованого письменника. Та і Андрій Дмитрович не мовчав… Його твори змушують задуматись, закликають іти вперед і не ставати на коліна перед ворогом.

  …Не дивлячись на всі перешкоди, Україна відбулася, Україна є. На жаль, сьогодні нас знову хочуть поневолити, знову проливається кров за незалежність і лише всі разом, у єдності, ми зможемо перемогти. Підводити з руїн, будувати свою Україну доведеться нашим сьогоднішнім старшокласникам і, якою буде держава, залежить від них.

  Звучала на зустрічі і Поезія:

  «Якби ж то все забулось, зажило,

  Не турбувало ні душі, ні серця.

  Якби-то…

  Зло живуче, як живло:

  У спадок дітям біль передається»

  …Фото на згадку. Сподівання на нові зустрічі. Нехай наші діти ніколи не знають зла, горя і з гордістю говорять: «Я – УКРАЇНЕЦЬ!»

   

  Ганна Нагорна, зав. філіалом №10.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше