• Хроніка культурних подій

  *7 жовтня в центральній бібліотеці відбулася презентація роману Ганни Ручай (Тамари Клюкіної)«Жіночий бокс», що вийшов друком у київському видавництві «Зелений пес». Це четверта оригінальна книжка землячки, автора дилогії«Духи міста» («Моя кохана відьма» та «Відьмине кохання»), 2006 р., та «Сам собі знахар», 2007 р., а також численних перекладів з російської, в т.ч. знаменитої «Стрімкіша за хвилю» ( в оригіналі - «Бегущая по волнам») А. Гріна. Дебютувала Т. Клюкіна 2001 року в альманасі «Заспів на Пороссі» уривком з повісті «Легенда про вчителя».Уже побачила світ нова її повість «Дикі руські гуски».


  * 17 жовтня в БОКМ ( костел св. Івана) відбувся заключний концерт V обласного огляду камерної вокальної музики їм. І.С.Козловського, в конкурсній програмі якого поборювали одне одного 50 колективів та вокалістів. Серед учасників концерту переможців вокальний ансамбль «Росинка» з с. Мар'янівка на Васильківщині, батьківщині всесвітньо відомого українського співака. Великий успіх випав вихованцям педагога муз. школи №2 С. Томашевської Наталі Чепченко і Євгенії Зініченко, які вибороли перше місце, та дипломантці конкурсу Валерії Широковій. Треті місця в молодшій віковій категорії посіли вихованці п. Н. Пренделас та Г.Тригуб, учні муз. школи №3 Ельвіра Ленда, Карина Москаленко та Дмитро Фонарюк. Серед конкурсантів-педагогів першими були Ігор Мартак ( кер. Ю.Павленко), народний ансамбль «Юр'ївські вечорниці» та тріо бандуристок «Чарівниці» (кер. С.Томащук). В концерті виконувалися твори українських композиторів від Дмитра Бортнянського до Жанни Колодуб, українські народні пісні. Лунав голос самого Івана Козловського ( в записі).

  *21 жовтня в ЦБС презентували нову книжку Тетяни-Таїни Братченко «Бабусині оповідки”, ілюстровану Галиною Невінчаною, що вийшла в світ у видавництві КОТО «Буква». Письменниця інтенсивно працює в жанрах літератури для дітей: півроку тому вийшли її «Казки про малят і звірят». Цей доробок білоцерківська «Просвіта» подає на здобуття цьогорічної міської премії ім. Івана Нечуя-Левицького.

  Розворот підготував В. Іванців

  Юр`ївська земля. –2008 .- 30 жовтня.- С.7  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше