• День Незалежності у бібліотеці №6

  День Незалежності у бібліотеці №6 День Незалежності у бібліотеці №6 День Незалежності у бібліотеці №6 День Незалежності у бібліотеці №6 День Незалежності у бібліотеці №6

  До 25-ї річниці Незалежності України у бібліотеці-філії №6 відбулася година українознавства «Державні кольори України », на яку завітали юні читачі книгозбірні 22 серпня. Бібліотекар Світлана Шута розповіла про національні символи України. З великим задоволенням діти прослухали легенду про Тризуб та Прапор України, яка дійшла до нас із глибини віків. Свої знання з історії Українидіти перевірили, взявши участь у вікторині, а також проявили свої здібності до римування поезії.

  23 серпня для вихованців ДНЗ №27 група «Калинка» (вихователь Юлія Беленок) бібліотекар Людмила Романюк провела дитяче свято «Послухай, як струмок дзвенить, як шумить ліщина, з тобою кожну мить говорить Україна».

  Бібліотекар разом з малюками та вихователем організували флешмоб, яким і розпочалося свято. Діти пройшли вулицею від садочка до бібліотеки, гордо несучи прапор України, який виготовили із жовтих та синіх повітряних кульок.

  Завдяки легендам та казкам, малюки більше дізналися про свою землю, її славетну історію, мелодійну мову, неповторну культуру, власнітрадиції, державні та народні символи.

  Маленькі українці читали вірші та співали пісень. Кульмінацією свята став Гімн України у виконанні маленьких патріотів. Завершилося свято словами:

  Хай літають завжди журавлі,

  Колоски видзвонюють налиті,

  Ми за те, щоб мир був на землі

  Для усіх людей на цілім світі!

  У бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Книга єднає Україну» у вигляді жовто-блакитної мапи України.

  Світлана Шута, провідний бібліотекар філіалу №6.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше