• Молодь. Право. Закон Молодь. Право. Закон Молодь. Право. Закон

  Ми живемо у вільній незалежній державі. Живемо у нові часи, ставимо перед собою нові завдання, нові вимоги. Ми є свідками великих перетворень, що відбуваються у нашій країні. Перетворень демократичних, політичних, економічних, інформаційних, суспільних.

  В сучасних умовах розбудови правової системи України важливим є піднесення на належний рівень правової свідомості і правової культури населення, особливо молоді. Без елементарних правових знань сьогодні жити повноцінно неможливо.

  З законами ми зустрічаємось на кожному кроці тому що живемо за певними нормами суспільства. Життя інколи дає нам такі уроки, що ми волею-неволею починаємо відстоювати свої права. Тому природно, що сучасна молодь бажає знати основи національного законодавства і виявляє зацікавленість щодо практичного втілення правових норм.

  З метою активізації роботи бібліотеки з правової освіти молоді, підвищення рівня правової обізнаності громадян, працівники центральної міської бібліотеки 2 серпня організувала книжковий розвал « Правова освіта молоді» в міському парку відпочинку ім. Тараса Шевченка.

  Провідні бібліотекарі Валентина Самардак та Любов Вилегжаніна провели з відвідувачами парку бесіду «Живи по закону, знай свої права». Присутні переглянули цікаві видання, представлені на тематичній виставці «Іменем Закону». Особливо юнаків та дівчат зацікавили: «Популярна юридична енциклопедія», «Правова енциклопедія школяра», «Практичне право» О.Пометун, «Як захистити та відстояти свої права » О.Зимогорова, «Права людини і громадянина» П.Рабінович, «Основи правового захисту дітей-інвалідів». В цих книгах молоді люди знайшли відповіді на запитання, які їх хвилюють: Де можуть працювати підлітки? Які права мають учні в школі? Які основні права мають споживачі? Що робити, якщо вас затримала поліція?

  Бібліотекарі сподіваються, що захід допоможе молоді краще усвідомити свої права і обов’язки, дотримуватися моральних і етичних норм поведінки та мати активну життєву позицію.

   

  Валентина Стриж.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше