• Правова абетка Правова абетка Правова абетка

  Літнього спекотного дня бібліотекар філії №6 Світлана Шута завітала до вихованців ДНЗ №8 (методист Оксана Болотова, вихователь Ольга Ткачук), де провела правову абетку «Дітям право голосу». Метою заходу було розповісти дітям про їхні права і обов’язки, визначені Конвенцією про права дитини, навчити правильно реалізовувати свої права, сприяти вихованню поважного ставлення до себе та своїх друзів.

  Маленькі громадяни України потрапляють у різні життєві ситуації, тому мусять знати свої права та обов’язки. Бібліотекар запропонувала малечі цікаву правову мандрівку із наступними зупинками: «Твої права та казкова країна», «Казкова правова вікторина», «Захищаємо права казкових героїв», «Виконуємо свої обов’язки». На кожній зупинці діти мали змогу розширити знання про свої права за допомогою казок: «Колобок», «Теремок», «Коза-дереза», «Маша і ведмідь», «Котик та півник». Розглядаючи ситуації, у які потрапив той чи інший казковий герой, вони разом із бібліотекарем визначали норму права, яка була порушена стосовно даного героя.

  Також дітлахи залюбки взяли участь у ситуаційних іграх «Перевір себе» та «З героями казок по статтях Конвенції». Дітвора переглядала Конвенцію у малюнках та жваво обговорювала статті. Сподіваємося, що подорожували діти з користю і знання, набуті сьогодні, знадобляться їм в майбутньому.

   

  Надія Гаврилова.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше