• Фрукти й овочі для вас – вірні друзі повсякчас Фрукти й овочі для вас – вірні друзі повсякчас Фрукти й овочі для вас – вірні друзі повсякчас Фрукти й овочі для вас – вірні друзі повсякчас

  Саме таку  назву мала година здоров’я, на яку до бібліотеки-філіалу №6 прийшли вихованці ДНЗ №8 «Золотий півник» (методист Оксана Болотова, вихователь Оксана Голота). Кожен з маленьких читайликів розповів про свій улюблений овоч або фрукт. Бібліотекар Світлана Шута ознайомила дітей із фруктовими та овочевими рослинами, історією їх вирощування, розповіла про значення овочів і фруктів у житті людини, здорове і правильне харчування, навела цікаві факти: помідори допомагають при сонячних опіках, а також сприяють гарному сну; щоб бути веселим – слід не забувати про перець.

   
  В читальній залі була оформлена викладка-композиція, яку доповнили овочі та фрукти з бібліотечного саду-городу: груші, яблука, абрикоси, огірки, помідори, капуста, морква, буряк, цибуля.
   
  З великим задоволенням діти брали участь у грі «Читаючи, пізнаємо», активно відгадували загадки,  отримуючи за правильні відповіді розмальовки, з яких згодом склали фруктову абетку. Малеча фантазувала при проведенні гри «Доповни речення» та уважно слухала оповідання Оксани Моргун «Щедра черешенька», вірш Євгена Гуцало «Зайці в полі варять борщ»,  казку Зірки Мензатюк «Зварю тобі борщику». Також дітвора спробувала себе в ролі маленьких кулінарів, відбираючи овочі для приготування українських страв. Своє акторське уміння проявили Ростислав Яценко та Саша Дзюбак, розігравши інсценівку «Підслухана розмова на городі», а всі присутні під музичний супровід здійснили подорож  «Похід за урожаєм», перетворивши читальну залу в фруктово-овочеву «плантацію».

  Надія Гаврилова, завідуюча філією №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше