• Диво власними руками

  Диво власними руками Диво власними руками Диво власними руками Диво власними руками

  Надворі літо, просто літо! Бібліотека-філіал №6 гостинно відчиняє двері всім, хто хоче відпочивати, пізнавати і, звичайно, читати.

  Для участі у мозаїці творчих ідей «Диво власними руками» до книгозбірні завітало чимало дітвори. Загалом, це діти, які люблять не лише читати, а й фантазувати, творчо працювати, проводити свій вільний час з користю. Одним словом – роблять цікаві речі власними руками.

  Бібліотекарі організували у філіалі виставку читацьких робіт. Показати свої шедеври та поділитися власними секретами їхнього виготовлення зголосилися 12 творчо обдарованих дітей.

  Яких тільки матеріалів не торкалася рука дітлахів: клаптики паперу та тканини, стрічки, нитки, набір бісеру. У кожну роботу вони вкладали частку своєї душі, натхнення та великої праці.

  Ангеліна Воробйова та Анастасія Гречка представили роботи в стилі квілінгу та картини, вишиті паєтками.

  Софійка Зеніщева полюбляє прикраси, тому й продемонструвала цілу колекцію чудових виробів з бісеру.

  Ніна Бойко показала своє уміння в плетінні кольє та неперевершені вироби з пластикового посуду.

  Аня Лебідь та Юля Іванків полюбляють робити оригінальні ляльки-мотанки. Прикрасили виставку чудові малюнки у стилі петриківського розпису Юлі Бойко та Тамари Федоренко.

  Наймолодші учасники виставки – Валерія Орел та Вова Зіза, внесли свою нотку креативу та різноманітності у представлені вироби.

  Неможливо не звернути увагу на роботи із солоного тіста та квіти в стилі орігамі Даринки Пивовар, а Настя Курченко поділилася умінням творити в стилі скрапбукінгу та декорувала «солодку» вазу. Радували око вироби патріотичної тематики: герб України – квілінг Ангеліни Воробйової та вишивка національної символіки Софійки Зеніщевої.

  Із впевненістю можна сказати, що такі прекрасні роботи могли створити лише ті, кому притаманна безмежна фантазія, індивідуальне світосприйняття та любов до того що ти робиш. Хочеться вірити, що учасники виставки стануть у майбутньому найкращими дизайнерами, модельєрами, вишивальницями, майстринями художнього розпису та декору, бо вони творчі й талановиті.

  Бібліотекарі нагородили кожного маленького майстра подарунками та пригостили солодощами.

  Присутнім була запропонована презентація журналу «Hand made», яку провела завідуюча філією Надія Гаврилова. Вона зауважила, що саме цей журнал допоможе юним талантам реалізовувати свої творчі здібності та створювати ексклюзивні речі. Яскраві вироби зі сторінок журналу надихнули учасників заходу спробувати себе в техніці топіарій. Секретами своєї майстерності з виготовлення топіарію люб’язно поділилася зі своїми ровесниками читачка бібліотеки Софія Зеніщева, яка виступила ще й у ролі аніматора та запропонувала одноліткам веселі ігри: «Впізнай себе», «Нісенітниця», пантоміму «Угадай професію», які ще на довгий час затримали дітей в бібліотеці.

   

  Світлана Шута, провідний бібліотекар філіалу №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше