• Читальна зала під відкритим небом

  Читальна зала під відкритим небом Читальна зала під відкритим небом Читальна зала під відкритим небом Читальна зала під відкритим небом Читальна зала під відкритим небом

  Літом хочеться проводити на свіжому повітрі якомога більше часу. Особливо діти прагнуть довше побути на залитих сонцем вулицях. Парки, сквери, подвір’я та дитячі майданчики – найбільш популярні місця відпочинку та розваг малечі.

  Влітку працівники центральної бібліотеки для дітей запросили всіх жителів мікрорайону Леваневського до «Читальної зали під відкритим небом»: влаштували пересувні міні-читальні у зонах відпочинку дітей.

  Основний читальний «офіс» розгорнувся на «стометрівці», навпроти входу до ЦДБ, у затінку великих дерев. Книжкові виставки, розгорнуті під відкритим небом, привернули увагу багатьох мешканців мікрорайону розмаїттям художньої та періодичної літератури як для самих маленьких, так і для дітей старшого віку. Будь-який бажаючий, не заходячи в приміщення бібліотеки, міг переглянути книжкові новинки, погортати журнали.

  Бібліотекарі читали дітям художню літературу, обговорювали книги, проводили експрес-конкурси тощо. Малеча із задоволенням брала участь в конкурсах. Дітям було цікаво поділитися враженнями про улюблені або просто недавно прочитані книжки. Юні читачі з великим задоволенням проводять час у бібліотеці під відкритим небом, виявляючи активний інтерес до книг і журналів. які знаходяться тут в широкому асортименті.

   

  Світлана Шалагіна, зав. сектором ЦДБ.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше