• Всесвітній день шоколаду у бібліотеці №1 для дітей

  Всесвітній день шоколаду у бібліотеці №1 для дітей Всесвітній день шоколаду у бібліотеці №1 для дітей Всесвітній день шоколаду у бібліотеці №1 для дітей Всесвітній день шоколаду у бібліотеці №1 для дітей

  Поціновувачів шоколаду можна зустріти в усьому світі. Небайдужі до шоколадної смакоти й бібліотекарі філії №1 для дітей, полюбляють ласувати самі, а ще більше – пригощати інших.

  У Всесвітній день шоколаду до книгозбірні завітали групи дитячого центру "Злагода” та активні читачі разом із батьками.

  Аби більше дізнатися про шоколад бібліотекарі розгорнули на абонементі книжкову інсталяцію "Шоко-книги”. Діти знайомилися з яскравою виставкою-загадкою, на якій були представлені книги в яких є слово шоколад. У кожній книзі – смачна закладочка (до яскравої стрічки прив’язані шоколадні цукерки). Це – солодкий сюрприз для кожного читача, який взяв шоко-книжку додому.

  У читальній залі на читачів та гостей чекав бібліофреш "Від слоника” – великий тато – слон і його синочок – слоненятко, який полюбляє шоколад і може з’їсти пудів 5-6, а більше не зможе – бо він іще малесенький. Діти біля слоників розігрували ролі і смакували цукерками.

  Для малят із ЦСПРД "Злагода” бібліотекарі підготували онлайн-годину солодкого життя "Львівська кондитерська фабрика "Світоч” і турнір ласунчиків "Той, хто читає, завжди в шоколаді!”. Шоколадна майстерня у Львові викликала захоплені вигуки дітвори і бажання поселитися там.

  Вихованцям старшої групи була презентована книга Р.Далл "Charlie and the chocolate" з переглядом однойменного фільму та запропоновано взяти участь у шококруїзі онлайн "Місця, які варто відвідати всім, хто любить шоколад”. Жваво та весело пройшла гра "Мікрофон”. Діти швидко відповідали на запитання вікторини до твору Р.Далла "Charlie and the chocolate”. "Цікаво, весело і смачно!” – так відгукнулись про свято шоколаду читачі.

   

   

  Олена Крищенко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше