• Презентація книги Анатолія Кульчицького у бібліотеці-філії №10  Нещодавно у бібліотеці-філіалі №10 відбулася презентація книги Анатолія Кульчицького «Негаснучі свічі». Видання присвячене видатним людям Білої Церкви, що залишили слід в історії нашого міста.
  Завідуюча бібліотекою Ганна Нагорна поділилася спогадами про наших земляків, які колись були гостями книгозбірні. У бібліотеці була розгорнута виставка картин художників Олега Безвербного та Володимира Кокоріна. Учасники заходу мали змогу помилуватися вишитими рушниками Людмили Кашкіної, талановитого педагога гімназії № 2.
  Микола Вінграновський, Микола Сом, Галина Калюжна, Олег Орач – письменники, яких знає вся Україна, дуже любили наше місто і були частими його гостями. Голова обласної організації НСПУ Анатолій Гай та поет Володимир Дідківський поділилися спогадами про захоплення та цікаві випадки із життя літераторів.
  Тетяна Книш розповіла як на білоцерківській землі розкрився талант Петра Ральченка, який так прикипів серцем до нашого краю, що навіть переїзд до іншого міста не розірвав дружніх відносин із близькими для нього по духу містянами. Значне місце у книзі Анатолія Івановича посідають спогади про колег по роботі у БНАУ. Спогадами про них поділилися завідувач кафедрою лінгвістичного факультету Володимир Сємілетко та почесний професор БНАУ Борис Кашкін, які зауважили, що всі вони були не лише великими професіоналами своєї справи, а й прекрасними людьми.
  Теплі слова подяки були сказані на адресу працівників культури, освіти, медицини, журналістів, які зробили великий внесок у розвиток нашого міста, але, нажаль, вже пішли за межу вічності. Присутні висловили подяку автору за написання книги і кожен бажаючий мав змогу її придбати. Насамкінець Анатолій Кульчицький виконав пісні, які полюбилися багатьом білоцерківцям.

  Альона Сушкевич.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше