• Магія купальської ночі

  Магія купальської ночі

  Коли духмяне українське літо в самому розпалі, з квітчастими вінками і яскравими вогнищами приходить свято Івана Купала. Характерна прикмета свята – численні звичаї і перекази, пов’язані з рослинним світом.

  Напередодні свята 6 липня в бібліотеці-філіалі №10 була проведена етнографічна подорож «Ясніє в кожній квітці дивина». Захід проходивв дружній теплій атмосфері за філіжанкою чаю з солодощами. Членам клубу «Чарівна мить» Академії пенсіонерів бібліотекарі розповіли про найулюбленіше і найпоетичніше свято українського народу, красу квітів, цілющі властивості трав, лікарських рослин, зібраних в купальську ніч.

  Присутні познайомилися з найкрасивішим і найприємнішим методом – флоротерапією, за допомогою якого лікують не лише тіло а й душу. Ще в давнину східні цілителі вважали, що квіти мають унікальну здатність і можуть врятувати від хвороб. Особливо дикорослі квіти, зібрані на певному етапі циклу цвітіння, мають цілющі властивості. У кожної квітки своя особлива енергетика і свій вплив на людину. Академісти мали змогу ознайомитися з книгами та періодичними видання, розміщеними на книжковій виставці «Від рослини – до людини».

   

  Людмила Туткевич, пров. бібліотекар філіалу №10.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше