• Толерантність врятує світ

  Толерантність врятує світ Толерантність врятує світ

  Як відомо, толерантність – це поступливість, мистецтво жити в світі несхожих людей та ідей. Про три складові частини толерантності – добро, милосердя та ввічливість розповіла маленьким відвідувачам бібліотеки-філіалу №9, вихованцям ДНЗ №19 «Кобзарик» (вихователь-психолог Валентина Ракоїд) провідний бібліотекар Галина Чередник.

  Під час тренінгу «До толерантності крок за кроком» діти мали змогу поділитися власними знаннями і спостереженнями, як поводитися в садочку, в гостях, на вулиці, у церкві. А ставши дійовими особами міні-вистави, дізнатися про нові, ще невідомі їм, правила поведінки. Діти зіграли у гру під назвою «Біла ворона», щоб зрозуміти, як важко бути не таким, як усі.

  Вправа під назвою «Потрапити в коло» розділила учасників на дві групи. Діти наввипередки називали слова і вчинки, що показують прояви толерантності, ставши у коло, та тримаючись за руки передавали один одному позитивні імпульси. Останній учасник замикав коло, яке відразу ставало колом доброти і дружби. Наприкінці заходу діти намалювали квітку толерантності, в центрі якої помістили гасло «Толерантність врятує світ», а на пелюстках написали назви людських чеснот: доброта, ввічливість, уважність, поступливість, терпимість, доброзичливість.

   

  Сулейманова Т, бібліотекар філіалу №9

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше