• З книгою канікули - сумувати ніколи!

  З книгою канікули - сумувати ніколи! З книгою канікули - сумувати ніколи! З книгою канікули - сумувати ніколи! З книгою канікули - сумувати ніколи! З книгою канікули - сумувати ніколи!

  Літо – це канікули з веселими іграми, забавами, пригодами та книжковими дивами. Щороку центральна бібліотека для дітей намагається зробити літні канікули для своїх читачів незабутніми та довести, що без найкращого друга – книги, канікули сумні. Конкурси, ігри, пригоди, мандрівки дозволяють зробити дитячий відпочинок не тільки цікавим а ще й корисним.

  Цьогорічне літо бібліотекарі розпочали з бібліовеселощів. Конкурсно-ігрова програма «З книгою канікули – сумувати ніколи!» протягом тижня була запропонована вихованцям пришкільного табору «Веселі козачата» (БЗШ №4).

  Школярі були у захваті від розмаїття конкурсів. Вони читали вірші, згадували улюблені пісні про літо, проявили неабияку ерудицію в інтелектуальних іграх «Бібліотечний ерудит», «Найрозумніший», вікторині «Казковими стежками».

  Людмила Романович зацікавила дітей фарботерапією «Літній настрій». Для того, щоб передати відтінки свого настрою, маленькі митці обрали яскраві кольори. Малювали сонечко, веселку, метеликів і різноманітні квіти, створивши своїми руками справжній шедевр – яскравий і теплий, по-справжньому літній.

  Презентацію книжкової виставки-інсталяції «Літні промінці на книжковій сторінці» провела Інна Кабула, а потім діти залюбки мандрували сторінками книг і журналів.

  Світлана Шалагіна, зав. сектором ЦДБ.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше