• Метелики з бісеру

  Метелики з бісеру Метелики з бісеру

  Ось і прийшло довгоочікуване літо. Літо – це пора квітів, зелені, сонця, чудового настрою ну і, звісно, різноманітних метеликів. Метелики – легкі й повітряні створіння. Яскраві, строкаті, вони вражають своєю красою, і саме тому 6 червня бібліотекарі філії №2 провели для своїх маленьких читайликів майстер-клас «Метелики з бісеру».

  Для того, щоб зробити таких метеликів, знадобиться різнокольоровий бісер, стекляруси для вус, бусини для очей, дріт, кусачки та схема плетіння. Плести метеликів з бісеру – суцільне задоволення, адже всього лише за однією схемою можна сплести десятки і навіть сотні різних метеликів, просто експериментуючи з кольором бісеру.

  Протягом майстер-класу діти з захопленням плели з яскравого бісеру метеликів, щоб прикрасити свої кімнати. Також їх можна використати як брошки, сережки, нашивки на літні речі чи сумочки. Такий метелик може стати чудовим подарунком для друга чи рідної людини.

  Бісероплетіння – відмінний спосіб не тільки скоротати час і заспокоїти нерви, але й створити чудові сувеніри та прикраси. Якщо ви новачок у цій справі, то починайте завжди з малого, наприклад, з метелика, створивши якого, ви неодмінно захочете сплести ще щось.

   

  Юлія Животівська.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше