• Місце, де завжди на вас чекають

  До Всекраїнського дня бібліотек

  Що таке бібліотека? Можна просто перекласти з грецької – “книгосховище”, а можна просто відповісти – дім книги. Дім, де живуть книги – це завжди цікаво. Особливо, якщо мова йде про бібліотеку – філіал №3, що на Залізничному селищі. Бібліотеці більше як піввіку, вона була і залишається осередком інформації, культури та дозвілля. Сьогодні бібліотека №3 – одна з найкращих бібліотек міста. Її фондами користуються понад 4500 читачів, а він складає 28000 примірників книг і брошур. Близько 60 назв газет і журналів передплачує бібліотека для читачів.


  Наша бібліотека вбачає свою місію у допомозі мешканцям мікрорайону набувати знання протягом усього життя, задовольняючи їхні потреби та інтереси. Значну роль в реалізації цього завдання відіграє індивідуальна робота з читачами, тому свою роботу ми постійно координуємо з учнівським та педагогічним колективами ЗОШ № 15, ДНЗ №39”Барвінок”. Працівники бібліотеки приділяють увагу всебічному культурно – освітньому, духовному розвитку підростаючого покоління.

  Найпоширенішими формами роботи залучення дітей до книги є літературні ігри, вікторини , конкурси, подорожі “ У світі цікавого”, “Сторінками улюблених книг”. Традиційними у бібліотеці стали щорічні театралізовані свята для першокласників “Урочиста посвята в читачі”, “Свято на казковій галявині”.

  Цікаво і змістовно проходять заходи під час святкування Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги з обов`язковими виставками малюнками “Мій улюблений казковий герой”(1 –4 класи), “Моя улюблена книга”( 7 –8 класи). Допомогу у поповненні фондів нашої бібліотеки цього року надали читачі П.Нещенко, депутат міської ради З.Майборода, Ю.Вірич, В.Орлова.

  Проходить час, змінюється життя і суспільство, іншим стає формат книг, але наша бібліотека, як і раніше, залишається джерелом знань, вашим надійним другом і помічником.

  Ксенія Гнуда, зав. бібліотекою – філіалом №3

  Гриф .- 2008 .- 24 сересня .- С.10  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше