• Володимир Осипчук-Скоровода та його «Родень»

  Володимир Осипчук-Скоровода та його «Родень» Володимир Осипчук-Скоровода та його «Родень» Володимир Осипчук-Скоровода та його «Родень»

  26 травня працівники бібліотеки-філіалу № 10 запросили своїх користувачів на зустріч із Володимиром Скороводою – членом Спілки письменників України, літературознавцем, поетом, публіцистом, журналістом, піснярем.

  Не дивлячись на те, що пан Володимир проживає у Києві та має надзвичайно мало вільного часу, він все ж таки завітав до Білої Церкви, щоб презентувати свою нову книгу «Родень». Це збірка «транстисячолітніх сонетів».

  Літературний доробок автора оригінальний і самобутній та претендує означитися сонетною лінгво-археологією. Сонети Володимира Осипчука-Скороводи несподівані, не наслідують жодну відому сонетну школу. Його сонети про глибинне, автентичне, інколи незбагнене. А поруч з ними поезія про Чорнобиль, неньку Україну, українську мову, Ліну Костенко, Тараса Шевченка, Степана Руданського...

  Своїми враженнями про «Родень» поділилася з присутніми Ірина Гуральник. На її думку, ця книга філософська і неординарна, змушує подивитися на життя, історію та літературу з іншого боку. Її не можна прочитати за кілька днів, адже кожен сонет потребує осмислення.

  Гості бібліотеки мали змогу почути пісні написані на слова Володимира Скороводи у виконанні Народного артиста України Віталія Білоножка та Заслуженого артиста України Василя Волощука.

  Володимир Семенович вирізняється з-поміж плеяди літературознавців та поетів критичним та абсолютно непередбачуваним поглядом на життя, поезію, відомих людей. Читати його твори не просто. Кожен сонет вимагає зосередженості та аналізу. Читач може погоджуватися, чи не погоджуватися з думками автора, але байдужим він не залишиться.

  Олександра Нагорна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше