• Ветеранам пошана

  До Всеукраїнського дня бібліотек

  28 років свого життя віддала нашій бібліотечній системі Зінаїда Микитівна Подовіннікова. Довгий час працювала вона ще й головою профспілкового комітету ЦБС. Саме тоді і розкрилася щедрість і багатогранність її душі, благородство помислів, завзятість у громадській роботі. Уважна і щиросердна, вона не обходила турботою жодного працівника, а той, хто особливо потребував допомоги, завжди знаходив її підтримку. Скільком із нас вона допомогла отримати матеріальну допомогу, талони на харчування (були й такі свого часу). Всі бажаючі довгі роки мали змогу отримати гуманітарну допомогу в ті роки скрути, коли ми її особливо потребували.


  Майже 20 років Зінаїда Микитівна співала у народному вокальному ансамблі “Калина”. І не просто співала, а була солісткою. Її називали “бібліотечним соловейком”.

  Уся інформаційно-бібліографічна робота, яку вона очолює в ЦБС, завжди оцінюється високим рівнем. Тематичні списки, покажчики нових надходжень, перелік періодичних видань, які отримують міські бібліотеки, краєзнавчий покажчик “Література про Білу Церкву”, редагування картотек, складання місячних планів, прийом річних звітів – далеко не повний перелік виконуваних нею робіт.

  Зінаїда Микитівна дуже сумлінна в роботі. Її цікавлять усі новинки у професійній діяльності. З “родзинкою” проводить вона заняття клубу бібліографічної інноватики “Профі”. Завжди намагається донести до колег усі зміни в бібліотечному законодавстві, розповісти про значення нових термінів у нашій галузі і обов’язково закріпити теоретичну частину практичними заняттями.

  Більше 25 років я працюю поруч із цією прекрасною жінкою і завжди підкоряє вона мене своєю доброзичливістю, ввічливістю, толерантністю, надзвичайною делікатністю і великою обізнаністю з усіх сфер життя.

  Захопленням Зінаїди Микитівни є книги, музика, живопис. У неї дуже велика власна бібліотека мемуарної літератури та альбомів про скарби музеїв, про життя письменників і художників. Дивують її енциклопедичні знання.

  Зміст її життя можна визначити словами оптимізм і людинолюбство. Вона завжди налаштована на позитив: у ставленні до людини, в роботі, у своїх мріях і задумах. Зінаїда Микитівна завжди сповідує принцип милосердя і гуманності.

  А ще моя колега дуже любить квіти... Що вже за диво-квітник облаштувала вона на дачі! Де б їй не довелося побувати, звідусіль везе вона до Білої Церкви саджанці, насіння, розсаду. Радують зір її тюльпани, крокуси, піони, клематиси, троянди різних сортів і кольорової гами.

  Щаслива Зінаїда Микитівна у своїй роботі, яку дуже любить, якій віддає своє натхнення. Щаслива вона своїми внучками, які відповідають їй такою ж любов’ю. Радіє за успіхи доньки і зятя, які в усьому є її підтримкою і надією. Її ніжність, делікатність, лагідність і доброта створюють навколо неї ауру спокою і умиротворення, благородства і великодушності.

  Не так давно Зінаїда Микитівна відсвяткувала свій ювілей. Бажаємо їй, щоб золота осінь у її житті тривала ще довгі роки, а бабине літо прозорим подихом легенької павутинки зігрівало, надихало і ніжило.

  Тетяна Біла, завідувачка відділу методичної та бібліографічної роботи міської ЦБС.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше