• Нескінченна лірика романсу

  Нескінченна лірика романсу Нескінченна лірика романсу Нескінченна лірика романсу

  25 травня у літературній вітальні Центральної міської бібліотеки запанували глибокі почуття та найпотаємніші порухи серця. Члени клубу "Водограй” зібрали друзів на захід, присвячений перлинам класичного та старовинного романсу.

  "Вічно юний, непідвладний часу, й разом з тим мудрий, як сама вічність та чарівно-незбагненний, як саме життя – романс складається з любові, вона – його душа,” – так розпочала музичне свято ведуча Валентина Котенко.

  Цикл романсів про любов, які прозвучали у виконанні гостей – солісток ансамблю "Спадщина” клубу "Чарівна мить” (керівник Ніна Левченко) вразили присутніх ліризмом, відвертістю і наблизили до перлин українського та російського романсу.

  Пісні-романси "Ой ти, дівчино, горіха зерня”, "Карі очі, чорні брови”, "Де верби стоять кучеряві” у виконанні солісток ансамблю Валентини Потіхи, Галини Кузнецової, Людмили Іванової зачарували своєю виразністю, розкутістю, щедрим мелодизмом.

  Ряд пісень-романсів, які здобули всенародне визнання, виконали також Валентина Котенко, Марина Міллер, Михайло Мазюк, Ніна Левченко та Галина Кузнєцова

  Валентина Фрунзе продовжила захід розповіддю про історію виникнення романсу. Історії відомих виконавців: Олександра Вертинського, Бориса Гмирі, Дмитра Гнатюка, Алли Баянової, Вадима Козіна, Людмили Сенчиної доповнила мультимедійна презентація, підготовлена провідним бібліографом Тетяною Качановою.

  У залі звучав, як чарівний український романс, так і класичний російський.

  Учениця гімназії №2 Анастасія Шляхтун подарувала учасникам заходу пісню "Чарівна скрипка”. На завершення дійства його учасники дружно заспівали неперевершені "Два кольори”.

   

  Ольга Соломаніна, бібліотекар ЦБ.

   



  Поділись з друзями:



Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше