• Бібліотечний квест «Пригоди в морі казок»

  Бібліотечний квест «Пригоди в морі казок» Бібліотечний квест «Пригоди в морі казок» Бібліотечний квест «Пригоди в морі казок» Бібліотечний квест «Пригоди в морі казок»


  Сонячним травневим днем у бібліотеці-філіалі №6 відбувся бібліотечний квест «Пригоди в морі казок». Його учасниками стали вихованці групи «Волошка» ДНЗ №8(вихователь Ольга Коваленко). Дітлахам потрібно було знайти найдорожчий скарб бібліотеки – книгу, яка була захована в умовних водах казкового моря.

  Дві команди: «Червоні» і «Блакитні» на чолі з капітанами Машею Демченко та Міланою Новохацькою вирушили у нелегку дорогу.

  Долати труднощі допомагали загадки та вікторина, які стосувалися «казок-скарбів». У відшуканому скарбі на читачів чекало наступне завдання, а складене слово з перших літер відгадок вказувало на місце, де зберігається скарб.

  Під час квесту учасники мали чудову нагоду перевірити свої знання, проявити ерудицію, кмітливість, уміння працювати в команді.

  Звичайно, скарб було знайдено! Ним виявилась казка «Бременські музиканти», яку бібліотекарі подарували учасникам квесту.А ще, за проявлену кмітливість і винахідливість, уміння орієнтуватися у морі казок, маленькі читайлики отримали солодку винагороду. Діти чудово провели час у бібліотеці, відкрили для себе багато нового та сподіваються на нові пригоди.

   

  Надія Гаврилова, завідуюча бібліотекою №6.

   

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше