• Літературно-краєзнавчий квест у ЦДБ

  Літературно-краєзнавчий квест у ЦДБ Літературно-краєзнавчий квест у ЦДБ Літературно-краєзнавчий квест у ЦДБ Літературно-краєзнавчий квест у ЦДБ Літературно-краєзнавчий квест у ЦДБ

  «Білоцерківські скарби» – під такою назвою 25 травня в Центральній бібліотеці для дітей відбувсялітературно-краєзнавчий квест. Основним завданням заходу було, віднайшовши ключові слова, скласти вислів про перлину нашого міста – дендропарк «Олександрію».

  Це була справді захоплююча, цікава і динамічна інтелектуальна гра, яка передбачала подолання п’яти основних етапів. Маршрут квесту розробила завідувачка відділом ЦДБ Інна Кабула, вона пов’язала його з краєзнавчими документами та виданнями, культурними пам’ятками Білоцерківщини.

  Учасниками цього літературно-краєзнавчого змагання стали учні 7-В класу БЗШ №4. Коли вони прийшли до бібліотеки, на них вже чекали пригоди. Але для початку потрібно було поділити учасників на дві команди та вибрати капітанів.Перша команда отримала назву «Скарбошукачі», її капітаном стала Анна Ангеліна Кузьомко, а друга – «Яструби», капітан – Катерина Лугова.

  Капітани отримали мапи квестової зони, на яких були позначені зупинки, де на учасників чекали спеціальні «агенти» із завданнями для команд – бібліотекарі ЦДБ Лариса Олійник, Марія Джура, Валентина Голубенкова, Катерина Діденко, Людмила Романович.

  І ось все для старту готове – квест розпочався! Юні краєзнавці з величезним азартом кинулися в «бій».

  Обидві команди мали пройти однакові зупинки, але рухалися різними маршрутами. Всього було п’ять зупинок: «Проспект Читачок», «Дитячий бульвар», «Читальна площа», «Масив казковий», «Провулок кінодемонстраційний». На кожній зупинці команда отримувала завдання і закожну правильну відповідь –бонуси.Варто зазначити, що для того, аби команди краще орієнтувалися, їх супроводжували координатори – Інна Кабула та Тамара Шпак.

  Долаючи перешкоди та проходячи етап за етапом, команди юних дослідників розплутували таємниці. Користуючись фондом книгозбірні, вони дізналися багато нового і цікавого про історію та культуру Білоцерківщини, ознайомилися з пам’ятками архітектури та історичними будівлями міста за допомогою відеосюжету «Біла Церква – Forever!». Зацікавила читачів і творчість письменників-краян.

  Юні краєзнавці успішно подолали свій маршрут та майже одночасно виконали усі завдання. Результати не забарилися. Перемогу виборола команда «Яструби». Звичайно, переможені трошки засмутилися, проте бібліотекарі пообіцяли, що ці змагання перші, але ніяк не останні, а тому в «скарбошукачів» ще буде шанс взяти реванш. А після інтерактивної акції їх, втомлених, але задоволених чекав солодкий стіл.

  Квест показав, що можна ось так, у формі змагань, відкривати для себе скарби свого міста.

  Світлана Шалагіна, зав. сектором ЦДБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше