• Молодість і весна

  Молодість і весна Молодість і весна Молодість і весна Молодість і весна Молодість і весна

  20 травня в міській виставковій залі бібліотеки-філіалу №8 відбулося відкриття виставки робіт молодих художників і майбутніх майстрів пензля – студентів Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу і коледжу сервісу та дизайну, а також київських вишів.

  Цього року в рамках виставки «Молодість і весна» увазі відвідувачів пропонуються роботи з пленеру художників Київщини «Нащадки пам’ять бережуть», який відбувся 14 травня в парку «Олександрія».

  Саме цим і цікава виставка, адже є можливість порівняти роботи молодих, але досвідчених художників Крістіни Смєлової, Сергія Луценка, Тетяни Чупис та роботи молоді. А ще цікаво оцінити роботи художників з Обухова, Борисполя, Сквири та інших районів Київщини та побачити очима гостейнаш парк «Олександрія»

  Цікаві роботи з пленеру представили і білоцерківські метри Олександр Жарко та Ольга Мілейко разом із своїми учнями. Одним словом можна сказати, що виставка цікава, різноманітна, неординарна: є що подивитися, є над чим подумати, є чим помилуватися і порадіти є за кого.

  Начальник міського відділу культури і туризму Юлія Ковальська зазначила важливість проведення таких об’єднуючих виставок та вручила учасникам пленеру Дипломи від імені Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи і обласної організації Національної спілки художників України.

  Голова Київської обласної організації НСХУ Олександр Дмитренко підкреслив значення пленерів, як головної складової ланки в процесі навчання і подальшого зростання творчої майстерності художника.

  Ласкаво просимо! Виставка діє до 26 травня з 10.00 до 17.00 за адресою: вул. Леваневського, 55.

  Любов Михайлюк.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше