• Вивчаємо англійську, подорожуючи країнами Європи

  Вивчаємо англійську, подорожуючи країнами Європи Вивчаємо англійську, подорожуючи країнами Європи Вивчаємо англійську, подорожуючи країнами Європи Вивчаємо англійську, подорожуючи країнами Європи Вивчаємо англійську, подорожуючи країнами Європи

  Травневими днями все європейське співтовариство відзначає День Європи. Він став символом нового початку, вільного та успішного шляху. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, а у серці кожного з нас, бо ми – частина Європи.

  Напередодні Дня Європи, в рамках Року англійської мови в Україні, бібліотекарі філії №6 запросили учнів 4-А класу БЗШ №23 (класовод Наталія Гладка) на фестиваль європейських країн. А допомагала дітям побувати в країнах Європи читачка філії Інна Гаврилова. Вона познайомила присутніх з історією створення Європейського Союзу і в ігровій формі запропонувала дітям відправитися у заочну подорож. Діти прослухали Гімн ЄС, взяли активну участь у запропонованій вікторині та відмітили заздалегідь намальованими  прапорцями країни, які хотіли б відвідати. Це: Німеччина, Франція, Італія, Польща, Англія, Греція. Під час подорожі четвертокласники отримали «закордонні паспорти», «візи» та «квитки», успішно заповнивши необхідне англійською мовою. Малеча весело пакувала валізи: брали необхідні речі та подарунки для закордонних друзів. Протягом підготовки до умовної подорожі літаком, діти вивчили, а також згадали багато англомовних слів. Зустріч з четвертокласниками – це ще одне підтвердження того, що мрія українців стати рівноправним членом Європейського Союзу неодмінно здійсниться. Учасники заходу довго подорожували, граючись та згодом повернулися до рідної України.

  Читачі загадали бажання, яке стало девізом заходу:

            Нехай не буде у добра кінця.

            І миром хай освітяться серця,

            Усі країни будуть разом –

            Майбутнє світле будувати.

            Братерство буде нам дороговказом.

            Щоб разом у Європі панувати.

  Н.Гаврилова, завідуюча філією №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше