• До Всеукраїнського дня бібліотек

  Народна мудрість говорить: “Сонце зійде – оживає природа, книгу прочитаєш – просвітляється розум”. Ця мудрість говорить про споконвічну повагу людей до книги – золотого джерела знань. Твердження про те, що сьогодні, у ХХІ ст., книги поступово відтісняються іншими джерелами інформації, на мою думку, хибне. Оскільки ні комп’ютери, ні телевізори, ні плеєри не можуть замінити книги людям, для яких вона стала невід’ємною частиною їхнього життя. А таких книголюбів у бібліотеці є чимало. Вони не тільки активні читачі, а й її меценати.


  Ми вдячні студентці Ірині Горобець за подаровані книги (більше 30) для клубу любителів книги.

  Приватний підприємець Ярослав Федін став нашим меценатом не випадково. Справа в тому, що його діти є читачами нашої бібліотеки з 5-річного віку. Нині вони учні 3 класу ЗОШ № 16. Вячеславу Ярославовичу сподобалось чуйне ставлення працівників бібліотеки до читачів, їхній професіоналізм. На знак вдячності і поваги до бібліотекарів, Вячеслав Ярославович подарував бібліотеці 20 дитячих книг та 2 телефонні апарати.

  Завдячуючи голові міської організації “Партія зелених” Рабенку Валерію Борисовичу, читачі та жителі мікрорайону мають можливість своєчасно ознайомлюватися з газетою “Гриф” у нашій бібліотеці.

  Голова ради ветеранів 6-го мікрорайону Тімаков Віктор Панасович подарував бібліотеці електрочайник. Тепер наші бібліотечні вечорниці завжди проходять за чашкою чаю і нагадують нам про благодійника.

  Наша читачка Ніна Іванівна Гейло дуже любить квіти. За її сприяння і допомоги бібліотекарі озеленили і заквітчали свою територію. Квітники милують око нашим читачам ціле літечко.

  Дуже хочеться, щоб список меценатів бібліотеки-філіалу № 6 завжди поповнювався новими іменами.

  Надія Гаврилова, завідувачка бібліотеки-філіалу № 6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше