• Хай квітує дерево родинне

  Хай квітує дерево родинне Хай квітує дерево родинне Хай квітує дерево родинне

  У травні, коли повертаються до рідного гнізда птахи,коли замаюється травами, листям і квітами природа, теплий весняний вітер приносить нам Свято Сім’ї.

  Мамина ласка, татусева мужність, бабусина доброта, дідусева мудрість, тепло хатнього затишку в колі рідних на все життя залишають глибокий слід у душі та серці кожної людини Батько і Мати – найрідніші і найближчі кожному з нас люди. Від них ми одержуємо життя. Вони нас вчать, вкладають у наші вуста добрі слова.

  На святкування Міжнародного дня сім’ї бібліотекарі книгозбірні №6 запросили маленьких читачів – учнів 1-Б класу БЗШ №23 (класовод Ірина Пащенко) і провели для них дитяче свято «Нехай квітує дерево родинне», присвячене найдорожчому, що є в житті людини – сім’ї. Бібліотекар Людмила Романюк ознайомиладітей з історію свята, розповіла про цінності сім’ї. В свою чергу, дітлахи розповідали про своїх найрідніших: маму, тата, сестричок і братиків, а Софія Мироненко, Владислав Вовнянко та Діана Чорна прочитали вірші. У бібліотеці було оформлено виставку малюнків «Я і моя сім’я». Родзинкою свята стало виготовлення «Квітки сім’ї», щоб прикрасити сімейну клумбу. Діти отримали кольоровий папір, клей, олівці і ножиці. Всі дуже старались, тому й роботи вийшли чудові. Своїквіти діти «висадили» на умовну галявину. То ж, хай цвіте у душі кожної людини квітка любові і поваги, добра і миру. До заходу У читальній залі оформлені книжкова виставка «Моя сім’я, моя родина в житті та долі України» та викладка літератури «Книжкові цікавинки для тата, мами і дитинки».

  Надія Гаврилова, завідуюча бібліотекою №6.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше