• Живуть серед нас герої

  Живуть серед нас герої Живуть серед нас герої Живуть серед нас герої

  З березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Багато страждань випало на долю нашого народу за цей час, але він проявив незламний дух. На сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Саме там вирішується доля і майбутнє України. На полі битви − захисники, воїни. Вони − мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, українські чоловіки захищають неньку Україну.

  12 травня 2016 року працівники Центральної бібліотеки Любов Вилегжаніна, Тетяна Кириленко та Тетяна Качанова провели для старшокласників БСШ №9 урок патріотизму "Живуть серед нас герої”, присвячений воїнам, які захищають цілісність нашої держави.

  Увазі учнів була запропонована літературно-музична композиція з використанням відеокліпів до пісень С.Вакарчука "Не твоя війна”, А.Матвійчука "На варті” та Т.Кароль "Україна − це ти”. Присутні були вражені силою патріотичних пісень, декламували вірші про героїв та захисників Вітчизни.

  Багато синів нашого міста та Білоцерківщинивиконують свій обов’язок перед Батьківщиною, з гідністю несуть бойову службу. Серед них і герой, якого бібліотекарі запросили на зустріч з молоддю − Артем Маслєнніков. Це справжній син України, патріот, читач центральної бібліотеки. Не шукаючи шляхів оминути службу, в цей складний для нашої держави час, Артем у 19 років пішов добровольцем боронити рідну землю.

  Хлопці і дівчата захоплено слухали розповідь Артема про війну, про те, як змінилися його погляди на життя, про важливість таких загальнолюдських цінностей, як доброта, співчуття, братерство, дружба.

  Після поранення та лікування у військовому шпиталі наш герой повернувся до мирного життя. Наразі він мріє стати студентом.

  До заходу була оформлена книжкова виставка "Хоробрі серця” та проведений бібліографічний огляд літератури "Хай кожен син повернеться додому”.

   

  Тетяна Ярошенко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше