• Цього краю син

  Цього краю син Цього краю син Цього краю син Цього краю син

  У кожного з нас є мала батьківщина – те найдорожче на землі місце, де ми народились, виросли, зробили перші кроки в житті і до якого завжди прагне душа.

  У ці особливі травневі дні, що наповнені урочистістю та жалобою, ми йдемо, їдемо, поспішаємо на зустріч з рідним краєм, а також з тими, хто вже не з нами, бо для нас, українців, пам’ять роду – то не просто слова. То наше святе і священне, до якого ми ставимося дуже трепетно.

  Вклонитися пам’яті батьків приїхав на малу батьківщину і відомий на Полтавщині журналіст, письменник, автор багатьох книг, наш земляк, який народився у селі Іванівка, що на Білоцерківщині – Федір Олексійович Чужа.

  Попри короткочасність візиту, пан Федір знайшов час, щоб побувати у місті своєї юності, Білій Церкві, та відвідати Центральну міську бібліотеку, де 10 травня відбулася його зустріч з земляками.

  Усі, хто зібрався в цей час у затишній читальній залі, а це читачі, бібліотекарі, шанувальники слова, почули розповідь автора про його насичений подіями життєвий і творчий шлях та про новий роман «Життєтрощі», який нещодавно вийшов з друку.

  Зворушливим був виступ провідного бібліотекаря Центральної бібліотеки Наталки Семененко, яка представила художньо-документальну повість «Янківці», де усі події взяті з реального життя мешканців села Іванівка.

  Розчулив присутніх і юний читач бібліотеки, учень гімназії №2 Тимур

  Іскоростинський, не по-дитячому серйозно і натхненно прочитавши вірш про рідний край, у якому «переллється тиша вечорова в мелодію, що душу обійме…».

  Загалом уся зустріч була легкою, невимушеною і щирою, такою ж, як невеликий весняний дощик, що пройшов надвечір цього дня.

  На добру згадку про захід Федір Олексійович залишив у дарунок книгу «Життєтрощі», чотирьохтомник «Золота книга ділової еліти України» та альманах про місто, в якому мешкає нині і яке є побратимом Білої Церкви – «Кременчук літературний». Навзаєм директор ЦБС Раїса Григоренко подарувала знаному землякові «Історію Білої Церкви» Євгена Чернецького, а завідуюча відділом ЦБ Тетяна Кириленко – «Історію Білої Церкви газетним рядком» та «Віктор Міняйло: Будь вільний!», упорядником якої є Володимир Іванців.

   

   

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше