• Бібліотечною родиною до краєзнавчого музею

  Бібліотечною родиною до краєзнавчого музею Бібліотечною родиною до краєзнавчого музею Бібліотечною родиною до краєзнавчого музею

  Краєзнавчий музей – місце, де зустрічаються сьогодення і минуле, красиве і корисне.

  Кожен з нас, хоч раз, а все ж таки побував у музеї, бо жити, не знаючи історії рідного краю – неможливо.

  Працівники бібліотеки-філіалу №6 разом із своїми читачами відвідали Білоцерківський краєзнавчий музей з метою ознайомлення із експонатами, представленими на виставці мистецького проекту «Військово-польовий арт» (автор та куратор П.Ротар).

  На виставці представлені роботи, пов’язані з предметами, які використовуються в зоні АТО: озброєння, ящики від патронів та снарядів, військова уніформа тощо. На стенді «Вони боролись за Україну» експонуються фото 27 воїнів, які загинули на сході України. Кожен з них мав відношення до Білої Церкви: народилися, певний час жили служили у військових частинах або призивалися до зони АТО з нашого міста. Кожен експонат викликав почуття болю. Байдужих не було: хвилювалися, переживали і одночасно подумки мріяли про мир.

  За словами автора, дана виставка – це історія створення добровольчих батальйонів.

  Відвідали також виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Берегині мистецького роду», яка відкрита в іншому залі музею. Мали можливість помилуватися роботами у стилі петриківського розпису Наталії Штатива-Жарко, Людмили Красніцької-Луцик та вихованців зразкової студії «Азалія», вишивкою Світлани Паламарчук, виробами з берести Валентини Коробко, картинами Олени Охнік в техніці ошибана, Світлани Зінченко – акварель та Наталії Чернової – живопис. Побачене надихнуло дітлахів на творчість і на черговому занятті бібліотечного гуртка «Чарівний пензлик» вирішили відобразити побачене на своїх «полотнах».

   

  Н.Гаврилова, завідуюча бібліотекою №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше