• Патріотична зустріч поколінь

  Патріотична зустріч поколінь Патріотична зустріч поколінь Патріотична зустріч поколінь

  Традиційно напередодні Дня пам’яті та примирення – 8 травня та Дня Перемоги 9 травня бібліотекарі для своїх читачів – учнів 7 "В” та 8 "А” класів БСШ №1 (класоводи М.М.Чмир та О.М.Пирхайло), другокласників БСШ №9 (класовод Н.Г.Архіпова) та вихованців ДНЗ №5 "Сонечко”, ДНЗ №16 "Пролісок” у парку Слави провели зустріч із захисниками України: командиром відділення 30 ОМБР Петром Дабіжою та розвідником 54 окремого гвардійського батальйону Валерієм Судикою – "Болить душа за Україну”.

  Зустріч розпочала завідуюча бібліотекою №1 для дітей Валентина Шлапацька, звернувшись до присутніх зі словами подяки тим, хто живий, і тим, хто ніколи вже не побачить квітучої весни, своїм життям показавши приклад великого служіння Україні, Миру і Добру.

  Валерій Судика, розповідаючи про нелегкі дні перебування на Сході України, сказав: "У наші дні ми знову змушені вести війну для того, щоб жити у мирі і злагоді, щоб моя донька могла спокійно спати і радіти життю, а мої студенти – вчитися”.

  Сьогодні наші патріоти захищають цілісність української держави, сказав Петро Дабіжа, бо сам, слідом за сином, пішов добровольцем на війну, адже волелюбність та прагнення вільного життя у нас ніколи не відібрати.

  Читачі бібліотеки-філіалу №1 ще зовсім юні громадяни України, але вони розуміють важливість травневих свят, тому щиро подякували українським патріотам, воїнам-краянам. Поклавши букети квітів до Вічного вогню, на закличне "Слава Україні!” – діти щиро відповіли – "Героям Слава!”.

   

  Олена Крищенко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше