• Пам’яті вірні

  Пам’яті вірні Пам’яті вірні Пам’яті вірні Пам’яті вірні

  5 травня напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в міській виставковій залі бібліотеки-філіалу №8 (Леваневського,55) художники Білої Церкви відкрили двадцяту традиційну виставку «Пам’яті вірні», присвячену цій знаменній даті.

   
  За цей час змінився склад учасників вернісажу самодіяльних художників, адже  заснував її бойовий офіцер Павло Митрофанович Северин і його вірні друзі фронтовики. На жаль час невблаганний. Їх вже немає серед живих. Тільки за цей рік ми втратили двох любителів живопису, постійних учасників виставок. Це діти війни Григорій Юрійович Александров та Ігор Олександрович Єфремов.
   
  Традицію підхопила молодь. Ця експозиція говорить сама за себе – ми всі дуже любимо життя, любимо Україну, Білу Церкву. Нам не дають спокійно жити і творити, але ми хочемо миру. Двадцяту виставку «Пам’яті вірні» підготували двадцять один художник на чолі з ветеранами: Надією Соболь, Леонідом Соболь, Анатолієм Сєровим.
   
  На виставці представлені картини Ігора Олександровича Єфремова, якого немає серед живих, але його рідні побажали виставити роботи тому, що він готувався до цієї виставки.
   
  Головний спеціаліст міського відділу культури і туризму заслужений художник України Олександр Жарко привітав присутніх зі святом і вручив Подяки ветеранам.
   
  Художники, учасники святкового вернісажу Валерій Ружицький, Валерій Вовченко та Леонід Литвинець долучилися до привітань та побажали молоді й надалі підтримувати художню творчість і виставкову діяльність так, як це робили наші ветерани.

                                     Любов Михайлюк.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше