• Читацьке вам спасибі

  До Всеукраїнського дня бібліотек

  Людині завжди притаманно творити добро. Доброчинністю займались кращі люди України: Іван Мазепа, Богдан Ханенко, родини Симиренків і Терещенків та багато інших. Вони будували храми, лікарні, школи, підтримували матеріально діячів освіти, науки та культури.


  Традиції меценатства не перевелися і в наш час. Щедрі душею люди, які люблять книгу, розуміють її величезне значення для суспільства, передають у дар бібліотекам книги.

  Долучаються до них і видавництва. Принесли радість дітям чудові, яскраві книги видавництва “Ранок”, люб’язно надіслані для дитячих бібліотек.

  Безкоштовно надсилають твори Білоцерківській ЦБС вищі навчальні заклади та організації: Київський інститут проблем управління, інститут Національного Державознавства, інститут Конкурентного суспільства, Благодійний фонд Вячеслава Чорновола.

  Дарують книги бібліотекам наші місцеві автори – гордість Білої Церкви: Андрій Гудима, Анатолій Гай, Володимир Іванців, Таїна Братченко, Костя Мордатенко, Гаррі Сержадалієв-Шапіро, Тетяна Троцька, Євген Чернецький,Тетяна Шарова.

  Напевне, моральна необхідність допомагати іншим, бажання розділити радість прочитаної книги з друзями надихає людей на благодійницьку діяльність.

  Справжнє книжкове багатство подарувала читачам Хвостенко О.О. Це, насамперед, підручники для школярів та студентства, твори класиків, українських та світових письменників, сучасних авторів.

  Доукомплектуються книжкові фонди книгами від Кульчицької Ери Юхимівни. Видно, що в цій сім’ї любили їх, берегли, перечитували і, можливо, відмовляли собі в чомусь, щоб купити цінну літературу. Тут і зібрання творів Г.Гейне, В.Короленка, Д.Маміна-Сибіряка, В.Маяковського, Ф.Достоєвського, Є.М.Ремарка, Р.Роллана, Шолом-Алейхема, дитяча література.

  Книги продовжують жити і після смерті своїх господарів, здається, їм іще хочеться відчути тепло людських рук і сердець.

  Після смерті Г.Сергєєвої і В.Кокоріна їхні родини передали книги для читачів ЦБС. Майже на 700 примірників збільшився фонд центральної бібліотеки. Читачі різних вікових категорій будуть читати зібрання творів Д.Байрона, О.Блока, Ю.Бондарєва, С.Єсеніна, Е.Золя, В.Жуковського, М.Некрасова, Ш.Петері, Е.Хемінгуея, А.Чехова, серію книг “ЖЗЛ” та багато інших універсальних книг.

  Рідкісні альбоми з образотворчого мистецтва від родини В.Кокоріна будуть знаходитись у бібліотеці-філіалі № 8 і служитимуть творчим людям.

  Так перекидається місточок добра від благодійників до бібліотекарів і читачів. Спасибі Вам, добрі люди!

  Тетяна Ніконенко, завідувачка відділу комплектування та обробки літератури ЦБС.

  Наш городок .- 2008 .-25 сентября .-С.16  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше