• Дню Перемоги присвячується…

  Дню Перемоги присвячується…

  Минають роки… Та день 9 Травня,коли 1945 року було проголошено про визволення нашої землі від фашистських загарбників, не зітреться з пам’яті ніколи. Дорогою ціною дісталася Перемога. Мільйони загиблих, інвалідів, сиріт…

  З кожним днем ряди ветеранів рідіють та, на щастя, і сьогодні ще є серед нас ті, хто не шкодуючи життя, боровся з ворогом. Ми пам’ятаємо всіх. На жаль, зустрічатися з молоддю нашим ветеранам все тяжче. І ми зобов’язані зробити все можливе, щоб підростаюче покоління знало і шанувало подвиг своїх дідів і прадідів.

  Для колективів бібліотеки-філіалу №10 та загальноосвітньої школи №5 стало доброю традицією у перші травневі дні проводити конкурс на краще прочитання поетичних творів, присвячених Дню Перемоги.

  4 травня в читальній залі зібралися 24 читці – учні 3-10 класів БЗШ №5, читачі книгозбірні. Твори Ліни Костенко, Василя Симоненка, Миколи Сингаївського, Марії Познанської, Олеся Довгого, Олеся Лупія, Костянтина Симонова, Сергія Михалкова… звучали у дитячому виконанні по особливому щиро, торкаючись кожної струночки серця.

  Переможцями конкурсу стали Аріна Кириченко, Вікторія Синявська, Дар’я Осаволюк, Тетяна Вдовиченко, Ольга Клімкіна, Анастасія Петровська та Віта Юхименко. Аріна Кириченко та Анастасія Петровська візьмуть участь у святковому концерті дляветеранів мікрорайону №1. Переможцібули відзначені грамотами, а всі учасники – отримали солодощі.

  Квітує травень, місяць коли люди ще раз повинні усвідомити, що мир – найголовніше на землі, і потрібно зробити все, щоб наші діти жили під світлим, мирним небом і не оплакували свої рідних. Нехай сльози будуть лише від щастя. А ветеранів Другої Світової війни пам’ятаймо і шануймо, ми їм зобов’язані життям.

   

   

  Ганна Нагорна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше