• Спасибі за життя, солдати Перемоги

  Спасибі за життя, солдати Перемоги Спасибі за життя, солдати Перемоги Спасибі за життя, солдати Перемоги Спасибі за життя, солдати Перемоги Спасибі за життя, солдати Перемоги

  До Дня пам’яті та примирення, присвяченого жертвам Другої Світової війни і Дня Перемоги над нацизмом в Європі у Центральній міській бібліотеці відбулася зустріч членів клубів «Землянка» та «Водограй» із педагогічними і учнівськими колективами професійно-технічних училищ міста.

  Ветеранів Другої світової війни привітали директор ДПТНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище» ім. П.Р.Поповича Василь Іванович Жила, голова клубу «Землянка» Володимир Родіонович Мартак, полковник-афганець Віктор Григорович Шаптала, полковник у відставці Анатолій Антонович Осін, авторки віршів Жанна Ігорівна Рудянська та Іда Петрівна Комісарова.

  Присутніх, особливо учнів, вразили спогади ветерана Авеніра Олексійовича Свиридова. Війна для нього, шістнадцятирічного юнака, почалася у червні 1941 року, коли записався у добровольчий диверсійний батальйон, а закінчилася 3 вересня 1945 року. Безстрашний вояк з боями пройшов усю Європу, дійшов до Берліну.

  Викладачі та учні ДПТНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище» ім. П. Р. Поповича підготували для ветеранів концертну програму, яку провела викладач Марина Василенко.

  Справжню насолоду отримали присутні від виступу вокального квартету викладачів у складі Олександра Яковішина, Володимира Маринича, Михайла Ковтуна і Тараса Шевченка під акомпанемент заслуженого працівника культури України Анатолія Вороб’я.

  Випускник училища Дмитро Машкарін вразив слухачів майстерним виконанням романсу «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» та пісні «Журавлі».

  Ігор Романенко і Олександр Вітюк прочитали вірші українських поетів і свої власні.

  Юні декламатори Юля Чихічина, Ілля Гайдай і Карина Авраменко привітали сивочолих ветеранів дитячими віршиками.

  Сабіра Пащенко, Інна Парфенова і Костя Добраніцький, учні Білоцерківського вищого професійного училища будівництва та сервісу, разом з викладачем Ларисою Тищенко такожподарували ветеранам пісні їхньої юності і знамениту «Перемогу» на слова Юрія Рибчинського.

  Учасники заходу бурхливими оплесками дякували юним артистам та їхнім наставникам: Василю Івановичу Жилі, Марині Іванівні Василенко і Ларисі Іванівні Тищенко.

   

  Людмила Чупак, завідуюча Центральною міською бібліотекою.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше