• Білоцерківські письменники − Воїнам Світла

  Білоцерківські письменники − Воїнам Світла Білоцерківські письменники − Воїнам Світла Білоцерківські письменники − Воїнам Світла

  Напередодні Великодня Білоцерківське міськрайонне об’єднання ВУТ «Просвіта» (голова Володимир Іванців) та колектив централізованої бібліотечної системи (директор Раїса Григоренко) організували благодійний книжковий ярмарок. Захід провели завідуюча центральною бібліотекою Людмила Чупак і просвітянка Таїна Братченко. Кошти, виручені від продажу книг, передані нашим бійцям у зону АТО.

  Свої твори запропонували для бажаючих білоцерківські письменники, майже половина з нихпросвітяни. Великим попитом користувалися книги наших відомих земляків: класика сучасної української літературиВіктора Міняйла «Будь вільним», письменників Андрія Гудими «Піти від зла», «І зорі відлітають в ірій», «Алло! Слобода на дроті», Володимира Іванціва «Голодомор», «Подолання синдрому Гоголя» та «Український терпець».

  Підтвердили свою популярність книги: Анатолія Кульчицького «Пісні, як люди, мріють і живуть», «Як вересень уже я золотий», «Негаснучі свічі», Олександра Виговського «Воїни світла, воїни бобра», «Новосвітські батюшки і матушки», Галини Невінчаної «Містечковий бомонд» та «Амури і конкури», Таїни Братченко «Правда і міфи про Кобзаря», «Шосте почуття» і «Казки голуба Урра».

  У благодійній акції взяли участь також початківці, які запропонували дитячі літературні твори: Костянтин Климчук «Казка про козака Степана, його пригоди і кохання» та Іван Дригало «Астрономічні пригоди Котигорошка».

  Благодійний ярмарок триватиме до 10 травня у центральній бібліотеці (Торгова площа, 4/27). Запрошуємо до участі всіх білоцерківських письменників такниголюбів допомогти нашим Воїнам Світла, які нині в зоні АТО захищають нас і Україну.

  Ніна Сорокун, завідуюча відділом центральної бібліотеки.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше