• Виставкова зала запрошує ...

  П`ятнадцять років працює у Білій Церкві міська виставкова зала . Усвоєму роді вона єдина на Київщині , вважає завідувачка зали Любов Михайлюк. Пропонуємо її інтерв`ю:


  - Щороку ми організовуємо з півтора десятка виставок робіт художників та майстрів декоративно – вжиткового мистецтва. Особливо вирізняються з – поміж них експозиції , приурочені до Різдва Христового та Дня Незалежності України. Зокрема, до цьогорічного 24 серпня ми готуємо виставку “Квітни, моя Україно”. Будуть представлені роботи вишивальниць, гончарів, бісерної мозаїки тощо. Думаю, для відвідувачів це буде цікаво. Крім того, у виставковій залі двічі на рік показуємо роботи дітей. Адже Біла Церква багата на школи мистецтв. І діти посідають призові місця навіть на міжнародних мистецьких конкурсах.

  Ще зупинюсь на художниках. Упродовж року вони мають змогу демонструвати свої роботи як на персональних , так і на тематичних виставках. Це однаково стосується і професіоналів, і аматорів. Тому, що висавкова зала об`єднує всіх майстрів пензля.До того ж глядачі можуть ознайомитись не лише з їхніми творами, а й з біографіями. Благо – виставкова зала розміщена в приміщенні бібліотеки.

  - Представники інших міст і районів Київщини можуть виставляти роботи у вашій залі?

  - Звичайно. Я особливо запрошую майстрів лозоплетіння або гончарства. Також у столичній області є багато різьбярів по дереву. Їхні роботи вишукані, цікаві. Отже всі, хто має можливість, будь ласка, приїжджайте до Білої Церкви – вулиця Леваневського, 55, бібліотека. І ми із задоволенням виставимо ваші роботи на суд відвідувачів. Спробуйте – і не пошкодуєте.

  Сторінку підготував Віктор Панченко

  Юр`ївська земля .- 2008 .- 14 серпня .- С.3  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше