• Школа домашнього читання

  В центральній дитячій бібліотеці для небайдужих батьків та їх дітей працює “Школа домашнього читання"
  Добігає до кінця тепле сонячне літо. Незабаром веселий шкільний дзвоник запросить малечу до школи. Особливо урочистою стане ця подія для майбутніх першокласників.

  Звичайно, хто ж із батьків не бажає бачити свою дитину успішною та впевненою у собі. Велику роль в успішному засвоєнні шкільних предметів відіграє вміння дитини добре читати.

  Наведу простий приклад: добре читаючий учень встигає розв`язати задачу з математики за той час , коли дитина, яка має проблеми з читанням , ледве дочитує її умову.

  В центральній дитячій бібліотеці для небайдужих батьків та їх дітей працює “Школа домашнього читання”. Для Вас підготовлені консультації , безліч вправ, різноманітні посібники.Ці матеріали в педагогічній практиці використовуються не один рік і допомагають досягти бажаючих результатів.

  Для того , щоб дитина не втратила інтересу до читання, вчитися треба граючись і, звичайно, не забувати основні правила: 1.Виявляйте інтерес до того, що Ви робите разом з дитиною.Радійте, дивуйтеся, засмучуйтеся разом з нею. 2. Враховуйте стан дитини. Не наполягайте на виконанні завдань,якщо дитина не проявляє інтересу та бажання. 3. Не нервуйтеся, якщо дитина не розуміє Вас і не може виконати завдання. Дитина повинна відчувати, що Ви хочете їй допомогти. Що Ви її друг і партнер. 4. Не забувайте хвалити дитину за старанність, співпрацю. Прагнення закінчити розпочату справу.

  Намагайтесь виконувати ці прості правила, і тоді дитина буде чекати на кожне заняття-гру, у неї виникне бажання навчатися читати. Не перетворюйте навчання у шкільний урок. Пам`ятайте, що провідна діяльність дитини – гра. Граючись, діти краще засвоюють новий матеріал. Цікаві ігри зі словами спонукають дітей міркувати, шукати, творити.

  Більш детальнішу інформацію ви можете отримати, якщо відвідаєте заняття нашої школи “Школи домашнього читання” Центральна бібліотека для дітей завжди допоможе Вам. Завітайте, не пошкодуєте!

  О.Бульда,головний бібліограф.

  Наш городок .- 2008 .- 7 серпня.- С.16.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше