• День Землі – кожен день! До наступного року!

  День Землі – кожен день! До наступного року! День Землі – кожен день! До наступного року! День Землі – кожен день! До наступного року! День Землі – кожен день! До наступного року! День Землі – кожен день! До наступного року!

  22 квітня – Міжнародний день Землі – свято чистої води, чистої землі, чистого повітря, день, коли кожна людина повинна задуматися над тим, що ЗЕМЛЯ потребує турботи й захисту. Це свято покликане нагадати нам про те, що планета Земля – наш спільний дім, вона прекрасна і унікальна.

  Працівники філіалу №6 підготували та провели ряд заходів, спрямованих на те, щоб у світі було більше відповідальності і чистоти.

  У книгозбірні оформлена книжкова виставка «Твій дім, що називається Земля», а бібліотекар Людмила Романюк, під час бесіди «Майбутнє Землі у твоїх руках», розповіла маленьким читачам – учням молодших класів про екологічні проблеми нашої планети, закликала оберігати природу рідного краю.

  Свою любов і чутливе ставлення до природи члени гуртка «Чарівний пензлик» виразили по-особливому. Протягом певного періоду вони збирали предмети, які забруднюють навколишнє середовище: пластикові і скляні пляшки, папір, пластикові кришечки, клаптики тканини. Для творчих людей (а саме такими є гуртківці) не існує сміття. У них безвідходне виробництво: для кого звичайний непотріб, а для них – відмінний матеріал для креативних виробів і старих речей у новому амплуа. Разом з керівником Людмилою Красніцькою-Луцик маленькі фантазери вирішили довести, що непотрібні речі можна перетворити в неперевершену красу. Помічниками слугували: ножиці, клей, лак, пензлик і фарба. Вікторія Грищенко змайструвала чудову бджілку, Вадим Тищенко – шкатулку, Ілона Можарова – вазу для квітів, Наталя Дудка виготовила квіти, Іринка Бушуєва розмалювала бабусин старий глечик. Загалом, вийшла гарна композиція. Поглянувши на чудові роботи маленьких умільців, ви подумаєте чи слід викидати щось на смітник! То ж давайте з приємною користю будемо використовувати непотрібні речі, цим самим станемо чуйнішими у ставленні до матінки-природи!

  Світлана Шута, провідний бібліотекар філії №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше