• Вірність поезії, як долі

  Вірність поезії, як долі Вірність поезії, як долі Вірність поезії, як долі Вірність поезії, як долі Вірність поезії, як долі

  Міський конкурс читців-декламаторів "Поезія… − безсмертний дотик до душі”, який вже шостий рік проводиться у Центральній міській бібліотеці,став справжнім святом високої поезії.

  П’ятдесят вісім учасників (учні 5-11 класів та студенти) натхненно читали вірші живої легенди української поезії Ліни Костенко.

  Розпочався захід виставою "Кольорові миші” лялькового театру "Фантазія” ЦТДЮ "Соняшник”.

  Вельмишановне журі на чолі з письменницею і художницею Галиною Невінчаною три години слухало виступи конкурсантів, які вражали художнім декламуванням і костюмами.

  Володарами Гран-прі стали читачі ЦБ, учні БНВО "Ліцей − мала академія наук” Дмитро Гирявець і Ольга Паюнова, які зачарували ліризмом і майстерним прочитанням уривку з роману у віршах "Маруся Чурай”.

  Серед старшокласників перше місце вибороли Святослав Рудюк (БЗШ №18), читач ЦБ і Катерина Овдієнко (БЗШ №20).

  Друге − розділили читачі ЦБ Анастасія Василюк (гімназія №1) і Альона Городецька (БЗШ №18) та Світлана Голоско (гімназія №2).

  Серйозна боротьба точилася і за третє місце. Його здобули читачі ЦБ Селіванова Аліна (гімназія №1), Олена Конопелько і Дар’я Олійник (БЗШ №7) та читачка філіалу №3 Аліна Шило (БВЗШ №1).

  Порадували присутніх виступи учнів 4-8 класів.

  Даніела Ямпольська, шестикласниця БЗШ №18, читачка філіалу №1, вразила самобутнім декламуванням вірша "Циганська муза”, посівши відповідно перше місце.

  Перше місце одностайним рішенням журі було також присуджено і учасникам лялькового театру "Фантазія” ЦТДЮ "Соняшник”, якіпродемонстрували вистави "Бузиновий цар” і "Кольорові миші”.

  Другемісце заслужено здобули: Анна Агалієва (СПМШ №16), читачка філіалу №5, Тимур Іскоростинський (гімназія №2) та Іванна Кухарська (БЗШ №22).

  Третє − дісталося учениці гімназії №1 Аліні Королевич і Ангеліні Руденко із села Шкарівка.

  Серед студентів перше місце виборола Анна Жук, студентка ТЕК БНАУ, читачка філіалу №6.

  Усі переможці отримали дипломи і подарунки, книги і солодощі, від спонсорів: депутата обласної ради В’ячеслава Хмельницького, Благодійного фонду "Час змін”, Центральної міської бібліотеки і голови журі Галини Невінчаної.

  Людмила Чупак, завідувачка Центральної міської бібліотеки.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше