• Зустріч з волонтерами у Центральній міській бібліотеці

  Зустріч з волонтерами у Центральній міській бібліотеці Зустріч з волонтерами у Центральній міській бібліотеці Зустріч з волонтерами у Центральній міській бібліотеці

  18 квітня у Центральній міській бібліотеці відбулася зустріч старшокласників БСШ №1 із волонтерами нашого міста. Діти завітали до книгозбірні не з порожніми руками: принесли листи та листівки, які волонтери передадуть бійцям 72-ї бригади та іншим захисникам України в зоні АТО.

  Учасники заходу познайомилися із Наталією Кирилівною Шелест, матір’ю двох відважних синів – Олександра і Тараса, які захищають Батьківщину. "Мама Наташа” – так її називають бійці, яким вона допомагає (їх більше сотні), розповіла як вона нагодувала смачним борщем та оладками 50 вояків, мобілізованих з усієї України на вокзалі Білої Церкви.Жінка постійно відправляє посилки до зони АТО, відвідує поранених у шпиталі разом з онуками. Наталія Кирилівна показала дітям світлини з фронту.

  Марія Олексіївна Постоєва, помічник народного депутата Олександра Марченка, прочитала власні вірші про бійців АТО, їхніх матерів та рідних, солдатську дружбу та взаємодопомогу.

  Насамкінець заходу волонтер Костянтин Климчук розповів про поїздки разом з дружиною Тетяною Виговською до зони АТО. Закликав учнів долучитися до волонтерства, наголосивши, що дитячі листи та малюнки є оберегами для наших захисників.

   

  Людмила Чупак, завідувачка центральною бібліотекою.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше