• Гендерна рівність – протидія насильству

  Гендерна рівність – протидія насильству Гендерна рівність – протидія насильству

  Центр правової інформації та консультацій Білоцерківської міської громадської організації «Правова єдність» (керівник Центру – Ольга Настіна) – частий гість у бібліотеці №8. Запорукою тісної співпраці, яка розпочалася у 2008 році, стали «круглі столи», що проводяться спільно з бібліотечним колективом. Зазвичай на таких зібраннях обговорюються нагальні проблеми суспільства. Темою останньої зустрічі стало питання«Формування культури гендерної рівності у молоді: проблеми, виклики, перспективи». Популяризація питань гендерної рівності, привернення уваги до проблем насильства щодо жінок, попередження домашнього насильства є одним з важливих напрямків роботи організації.

  Круглий стіл проводився з метою вироблення напрямків співпраці у формуванні культури гендерної рівності молоді Київщини, а також представлення результатів імплементації проекту «Попередження гендерного насильства серед молоді Київщини». Члени організації та волонтери протягом двох років провели в місті понад 130 заходів: освітні, роз’яснювальні, виховні лекції у навчальних закладах міста; громадські опитування; флешмоби; публічні обговорювання тощо.

  На розсуд учасників «круглого столу»: представників поліції, соціальних служб, Центру зайнятості, міграційної служби, управління освіти, соціальних педагогів та психологів винесли складні та цікаві питання:

  - Попередження та протидія гендерної нерівності та домашнього насильства в сім’ї та молодіжному середовищі;

  - Необхідність сприйняття стандартів надання допомоги особам, які постраждали від насильства;

  - Активізація громади та зусиль органів влади у боротьбі із подоланням домашнього насильства.

  Захід відбувся за підтримки Українського Жіночого Фонду.

  Приємною подією, що заслуговує на увагу стало вручення колективу бібліотеки Подяки за активну громадську позицію, багаторічну натхненну співпрацю і сприяння у проведенні БМГО «Правова єдність» просвітницьких заходів з метою правового виховання та підвищення правової обізнаності мешканців Білої Церкви.

   

  Валентина Тимошенко.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше