• Книжкове літо в Білій Церкві

  Літо в повному розпалі. Але воно так швидко пролетить і знову прийде новий навчальний рік. Тож якщо ви на певний час забули про книги , то прийшов час знову про них згадати. І найбільшими помічниками у виборі книг стануть знову ж таки ваші давні друзі – дитячі бібліотеки.
  Саме тут на книжкових полицях чекають найцікавіші книги на різні смаки – пригоди і фентезі, історичні і фантастичні, науково – популярні та за шкільною програмою. І ні один комп`ютер не замінить книги. Комп`ютер – це зручний технічний засіб , але він може знищити всі здібності до літературно – художньої творчості та образного мислення. А розвиток духовності дітей приходить від спілкування з книгою.

  Дитячі бібліотеки сьогодні виконують функції центру інформаційної культури. Вони допомагають не тільки у вивченні шкільної програми , а й у вмілій співпраці комп`ютерної техніки і книги. Працівники бібліотеки – філії № 1 для дітей все це дуже добре поєднують, їх читачі мають змогу посидіти в Інтернет – центрі і поспілкуватися з живим словом на різних масових заходах. А бібліотекарі бібліотеки – філії №9 та центральної бібліотеки для дітей різними формами роботи презентують своїх кращих читачів та видають їх творчі доробки: краєзнавчі читання “Хай осяває доля величава благословенне місто Ярослава” (бібліотека – філія №9) та збірку “Барвистий світ”, як перші сходинки до творчості Максима Матвеєва, юного читача ЦДБ .Бібліотеки для дітей сьогодні мають можливість забезпечити потреби своїх читачів – дітей і за шкільною програмою і позакласного читання. Хоч і важко, але фонди поступово обновляються і поповнюються необхідною довідковою, науково-природничою та літературою за інтересами. Тож відпочивайте, але й про книги не забувайте. А ще хочу нагадати , що в кінці вересня буде підведено підсумки міського конкурсу “Книжкове літо в Білій Церкві “. Переможці цього конкурсу отримають нагороди, які буде вручено на святкуванні Всеукраїнського Дня бібліотек.

  Хто з книгою не розлучається , той розуму набирається , а прийде навчальний рік, то прогуляне літо відгукнеться. Відпочинок поєднуйте з читанням , а дитячі бібліотеки завжди до ваших послуг.

  Заступник директора міської ЦБС Р.П.Григоренко

  Гриф .- 2008 .- 30 липня .- С.17  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше